Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 15. krog 07.04.23
   TEKMA: NK Radeče - Sevnica - Združena Savinjska B 4 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  2  Jazbec Luka
  3  Oman Bor
  5  Kolander Andraž
  6  Lavrinc Žiga
  7  Vovk Nik
  9  Ajnihar Noel
  10  Jazbec Enej (K)
  18  Pavkovič Gal
  25  Pompe Žan
  29  Kočar Urh
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  6  Tominšek Teodor
  7  Korent Janez
  8  Drolc Mitja
  9  Krivec Maj
  13  Zabukovnik Miha
  14  Radulj Max
  15  Popović Alex (K)
  17  Lukman Jan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  5  Turecki Luka
  20  Kralj Nikk Lev
  24  Petek Luka
   TRENER
   NK Radeče - Sevnica
   Poljanc Denis
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Radeče - Sevnica
   1 : 0 10 - Jazbec Enej (10')
   2 : 0 29 - Kočar Urh (12')
   3 : 1 9 - Ajnihar Noel (33')
   4 : 1 10 - Jazbec Enej (43')
   Združena Savinjska B
   2 : 1   6 - Tominšek Teodor (31') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče - Sevnica
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Radeče - Sevnica
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     20 - Kralj Nikk Lev
       14 - Radulj Max
  41'     5 - Turecki Luka
       13 - Zabukovnik Miha
  58'     24 - Petek Luka
       17 - Lukman Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan