Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 15. krog 07.04.23
   TEKMA: ND Mozirje - Zreče 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje - pomožno igrišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V,K)
  2  Lesjak Rigelnik Aleks
  3  Govek Maks
  6  Skok Črt
  8  Krajnc Benjamin
  11  Skok Lenart
  13  Napotnik Gašper
  14  Podkrižnik Lovro
  16  Žerdoner Gašper
  18  Povše Burger Adrian
  19  Štober Tilen
   Zreče
Priimek in ime
  3  Globočnik Luka
  4  Pučnik Jurij
  5  Godec Mišel
  6  Kovše Amadej
  7  Korošec Tristan
  9  Grm Žiga
  10  Obretan Vid (K)
  11  Kodrun Žan
  12  Smole Miha (V)
  19  Stupan Luka
  20  Trtnik Andraž
  Rezervni igralci
  4  Breznik Žan
  9  Roštohar Nik
  10  Turk Urh
  15  Finkšt Madai
  Rezervni igralci
  8  Mrzdovnik Miha
  14  Klopotan Tomi
  15  Brdnik Tilen
  16  Fijavž Timotej
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 19 - Štober Tilen (12')
   Zreče
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    4 - Breznik Žan (78')
   Zreče
    5 - Godec Mišel (48')
    4 - Pučnik Jurij (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  53'     4 - Breznik Žan
       3 - Govek Maks
  70'     10 - Turk Urh
       19 - Štober Tilen
  79'     9 - Roštohar Nik
       8 - Krajnc Benjamin
   Zreče
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Brdnik Tilen
       19 - Stupan Luka
  70'     14 - Klopotan Tomi
       6 - Kovše Amadej
  74'     8 - Mrzdovnik Miha
       9 - Grm Žiga
  75'     16 - Fijavž Timotej
       20 - Trtnik Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan