Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 15. krog 06.04.23
   TEKMA: NK Posavje Krško B - NK Ljubno ob Savinji 3 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško B
Priimek in ime
  4  Štrucl Patrik (K)
  5  Merdanović Iman
  6  Zupančič Enej
  11  Brulc Jan
  12  Dvorančič Leo (V)
  17  Kocjan Anže
  19  Fabjan Jan
  24  Kitanski Vane
  26  Smrekar Bruno
  27  Tratar Amadej
  77  Jagrič Aljaž
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Lihteneger Tine (K)
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  6  Plesnik Tomaž
  8  Berak Andrej
  9  Kopriva Nej
  10  Rezoničnik Ožbej
  11  Perger Maj
  15  Nadlučnik Sara
  18  Klemenšek Miha
  Rezervni igralci
  1  Radinović Andrej (V)
  14  Gjorgievski Kiril
  15  Rusić Aleksej
  22  Zorko Filip
  23  Kolukaj Bleron
  Rezervni igralci
  3  Pek David
  7  Lomšek Patrik
  13  Kladnik Andraž
  14  Vrečer Enej
  16  Pečovnik Jošt
  17  Lorenčič Ožbej
  19  Brgles Tomaž
   TRENER
   NK Posavje Krško B
   Zore Janoš
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Posavje Krško B
   1 : 1 27 - Tratar Amadej (48')
   2 : 1 27 - Tratar Amadej (55')
   3 : 1 14 - Gjorgievski Kiril (66')
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   11 - Perger Maj (6') 
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško B
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško B
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško B
  Minuta  Igralec
  57'     22 - Zorko Filip
       77 - Jagrič Aljaž
  57'     15 - Rusić Aleksej
       27 - Tratar Amadej
  57'     14 - Gjorgievski Kiril
       11 - Brulc Jan
  62'     23 - Kolukaj Bleron
       26 - Smrekar Bruno
  62'     1 - Radinović Andrej
       6 - Zupančič Enej
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Pečovnik Jošt
       15 - Nadlučnik Sara
  46'     17 - Lorenčič Ožbej
       5 - Krevzel Urban
  46'     3 - Pek David
       11 - Perger Maj
  50'     13 - Kladnik Andraž
       10 - Rezoničnik Ožbej
  62'     7 - Lomšek Patrik
       18 - Klemenšek Miha
  62'     19 - Brgles Tomaž
       8 - Berak Andrej
  62'     14 - Vrečer Enej
       6 - Plesnik Tomaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan