Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 14. krog 02.04.23
   TEKMA: NK Posavje Krško B - NK Radeče - Sevnica 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Molan Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško B
Priimek in ime
  4  Štrucl Patrik (K)
  5  Merdanović Iman
  9  Jagrič Aljaž
  12  Dvorančič Leo (V)
  14  Kitanski Vane
  17  Kocjan Anže
  19  Fabjan Jan
  24  Lebar Urban
  25  Brulc Jan
  35  Žerjav Lovro
  99  Perše Jaka
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  3  Kolander Andraž
  4  Pavkovič Gal
  5  Jazbec Luka
  6  Hočevar Tim
  7  Vovk Nik
  8  Lavrinc Žiga
  9  Ajnihar Noel
  10  Jazbec Enej (K)
  13  Kočar Urh
  14  Oman Bor
  Rezervni igralci
  1  Radinović Andrej (V)
  6  Zupančič Enej
  15  Rusić Aleksej
  23  Kolukaj Bleron
  26  Smrekar Bruno
  Rezervni igralci
  11  Pompe Žan
   TRENER
   NK Posavje Krško B
   Zore Janoš
   NK Radeče - Sevnica
   Poljanc Denis
   STRELCI
   NK Posavje Krško B
   1 : 2 17 - Kocjan Anže (29')
   NK Radeče - Sevnica
   0 : 1   10 - Jazbec Enej (7') 
   0 : 2   14 - Oman Bor (14') 
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško B
   NK Radeče - Sevnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško B
   NK Radeče - Sevnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško B
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Zupančič Enej
       25 - Brulc Jan
  41'     23 - Kolukaj Bleron
       24 - Lebar Urban
  45'     15 - Rusić Aleksej
       19 - Fabjan Jan
  61'     26 - Smrekar Bruno
       17 - Kocjan Anže
  62'     1 - Radinović Andrej
       12 - Dvorančič Leo
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan