Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 14. krog 31.03.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - ND Mozirje 3 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V)
  2  Rezar Luka Franc
  4  Možina Patrik
  8  Flis Miha
  9  Krivec Maj
  11  Korent Janez
  13  Zabukovnik Miha
  15  Popović Alex
  16  Tominšek Teodor
  17  Lukman Jan
  30  Drolc Mitja
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V,K)
  2  Lesjak Rigelnik Aleks
  5  Pavlič Aleksander
  6  Skok Črt
  8  Krajnc Benjamin
  10  Turk Urh
  11  Skok Lenart
  13  Napotnik Gašper
  14  Podkrižnik Lovro
  18  Povše Burger Adrian
  19  Štober Tilen
  Rezervni igralci
  18  Gregl Maks
  21  Turecki Luka
  23  Petek Luka
  Rezervni igralci
  3  Govek Maks
  4  Breznik Žan
  9  Roštohar Nik
  15  Finkšt Madai
  16  Žerdoner Gašper
  17  Poljšak Juš
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 9 - Krivec Maj (14')
   2 : 0 8 - Flis Miha (17')
   3 : 0 9 - Krivec Maj (38')
   ND Mozirje
   3 : 1   14 - Podkrižnik Lovro (55') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
    15 - Popović Alex (53')
   ND Mozirje
    1 - Adrinek Jurij (12')
    19 - Štober Tilen (20')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  55'     21 - Turecki Luka
       2 - Rezar Luka Franc
  55'     18 - Gregl Maks
       13 - Zabukovnik Miha
  80'     23 - Petek Luka
       16 - Tominšek Teodor
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  41'     4 - Breznik Žan
       10 - Turk Urh
  41'     16 - Žerdoner Gašper
       5 - Pavlič Aleksander
  54'     3 - Govek Maks
       19 - Štober Tilen
  70'     15 - Finkšt Madai
       6 - Skok Črt
  70'     9 - Roštohar Nik
       8 - Krajnc Benjamin
  70'     17 - Poljšak Juš
       14 - Podkrižnik Lovro
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan