Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 18. krog 25.03.23
   TEKMA: Zreče - NK Šentjur 6 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  3  Globočnik Luka
  4  Pučnik Jurij
  5  Godec Mišel
  6  Kovše Amadej
  7  Korošec Tristan
  9  Grm Žiga
  10  Obretan Vid (K)
  12  Kodrun Žan (V)
  14  Klopotan Tomi
  19  Stupan Luka
  20  Trtnik Andraž
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Kovač Matic (V)
  4  Kolar Lan (K)
  6  Stopinšek Timotej
  7  Studnička Tai
  8  Černjak Tit
  10  Dobovišek Nej
  11  Zeme Vid
  14  Testaniere Tilen
  17  Dimec Anej
  19  Trobec Miha
  21  Leskovšek Nejc
  Rezervni igralci
  8  Mrzdovnik Miha
  11  Brdnik Tilen
  17  Fijavž Timotej
  Rezervni igralci
  3  Ivanuša Taj
  9  Leban Filip
  12  Panič Miloš (V)
  20  Guberac Petar
  22  Tržan Gal
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 20 - Trtnik Andraž (13')
   2 : 1 7 - Korošec Tristan (31')
   3 : 2 10 - Obretan Vid (43')
   4 : 2 8 - Mrzdovnik Miha (64')
   5 : 2 5 - Godec Mišel (80')
   6 : 2 17 - Fijavž Timotej (82')
   NK Šentjur
   1 : 1   4 - Kolar Lan (18') 
   2 : 2   17 - Dimec Anej (32') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  52'     8 - Mrzdovnik Miha
       6 - Kovše Amadej
  66'     17 - Fijavž Timotej
       10 - Obretan Vid
  70'     11 - Brdnik Tilen
       14 - Klopotan Tomi
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Panič Miloš
       1 - Kovač Matic
  52'     3 - Ivanuša Taj
       11 - Zeme Vid
  60'     9 - Leban Filip
       7 - Studnička Tai
  65'     22 - Tržan Gal
       14 - Testaniere Tilen
  65'     20 - Guberac Petar
       8 - Černjak Tit
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan