Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 3. krog 10.11.22
   TEKMA: NK Posavje Krško B - NK Radeče - Sevnica 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško B
Priimek in ime
  4  Štrucl Patrik
  5  Merdanović Iman
  6  Zupančič Enej
  11  Zorko Max
  12  Dvorančič Leo (V)
  16  Bevc France
  18  Novak Jurij
  19  Fabjan Jan
  21  Kocjan Anže
  25  Brulc Jan (K)
  26  Urbančič Tai
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  2  Lavrinc Žiga
  3  Kolander Andraž
  4  Jazbec Luka
  5  Jazbec Enej (K)
  6  Hočevar Tim
  7  Vovk Nik
  9  Ajnihar Noel
  10  Volčič Žan
  18  Pavkovič Gal
  20  Pompe Žan
  Rezervni igralci
  1  Pavkovič Vid (V)
  9  Jagrič Aljaž
  17  Kolukaj Bleron
  22  Zorko Filip
  27  Tratar Amadej
  32  Bajc Tilen
  Rezervni igralci
  11  Oman Bor
   TRENER
   NK Posavje Krško B
   Drnovšek Miha
   NK Radeče - Sevnica
   Poljanc Denis
   STRELCI
   NK Posavje Krško B
   1 : 0 5 - Merdanović Iman (12')
   NK Radeče - Sevnica
   1 : 1   5 - Jazbec Enej (59') 
   1 : 2   4 - Jazbec Luka (76') 
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško B
    5 - Merdanović Iman (60')
   NK Radeče - Sevnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško B
   NK Radeče - Sevnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško B
  Minuta  Igralec
  52'     1 - Pavkovič Vid
       12 - Dvorančič Leo
  56'     17 - Kolukaj Bleron
       19 - Fabjan Jan
  56'     22 - Zorko Filip
       21 - Kocjan Anže
  70'     27 - Tratar Amadej
       5 - Merdanović Iman
  70'     32 - Bajc Tilen
       16 - Bevc France
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan