Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 10. krog 03.11.22
   TEKMA: NK Brežice 1919 - Združena Savinjska B 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  3  Dvornik Gaj
  4  Elton Morina
  5  Morina Adrian
  7  Kolarič Luka Mai
  8  Kocjan Klemen
  9  Cvelbar Sergej
  10  Lapuh Leon
  11  Krošelj Nik (K)
  12  Ogorevc Nejc (V)
  13  Kranjc Primož
  15  Krahulec Timon
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik (K)
  5  Turecki Luka
  6  Tominšek Teodor
  7  Korent Janez
  8  Borinc Domen
  10  Flis Miha
  12  Kolenc Lukas (V)
  15  Popović Alex
  17  Lukman Jan
  30  Kralj Nikk Lev
  Rezervni igralci
  6  Šuler Matjaž
  14  Debogović Mark Antoni
  17  Vahčič Leon
  Rezervni igralci
  9  Sitar Erik
  13  Zabukovnik Miha
  23  Petek Luka
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   1 : 2 11 - Krošelj Nik (53')
   Združena Savinjska B
   0 : 1   30 - Kralj Nikk Lev (16') 
   0 : 2   10 - Flis Miha (20') 
   1 : 3   30 - Kralj Nikk Lev (71') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  48'     6 - Šuler Matjaž
       8 - Kocjan Klemen
  48'     14 - Debogović Mark Antoni
       15 - Krahulec Timon
  73'     17 - Vahčič Leon
       3 - Dvornik Gaj
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Zabukovnik Miha
       7 - Korent Janez
  56'     9 - Sitar Erik
       8 - Borinc Domen
  73'     23 - Petek Luka
       10 - Flis Miha
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan