Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 5. krog 11.10.22
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - Združena Savinjska B 4 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grabovac Daniel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  3  Napotnik Nik (K)
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  6  Lihteneger Tine
  8  Berak Andrej
  9  Plesnik Tomaž
  10  Rezoničnik Ožbej
  17  Nadlučnik Sara
  18  Klemenšek Miha
  20  Kopriva Nej
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V,K)
  3  Možina Patrik
  4  Bukovec Kaučič Lovro
  5  Turecki Luka
  6  Radulj Max
  10  Flis Miha
  13  Zabukovnik Miha
  15  Popović Alex
  16  Tominšek Teodor
  17  Lukman Jan
  30  Kralj Nikk Lev
  Rezervni igralci
  2  Tratnik Blaž
  11  Perger Maj
  14  Pečovnik Jošt
  15  Pek David
  16  Gliha Jurij
  19  Vrečer Enej
  23  Lorenčič Ožbej
  Rezervni igralci
  2  Sitar Erik
  7  Korent Janez
  8  Borinc Domen
  9  Krivec Maj
  11  Mešanović Alen
  18  Petek Luka
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 8 - Berak Andrej (15')
   2 : 0 20 - Kopriva Nej (32')
   3 : 0 3 - Napotnik Nik (40')
   4 : 0 3 - Napotnik Nik (46')
   Združena Savinjska B
   4 : 1   17 - Lukman Jan (54') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    4 - Klemenšek Jan (54')
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  40'     11 - Perger Maj
       5 - Krevzel Urban
  45'     14 - Pečovnik Jošt
       9 - Plesnik Tomaž
  45'     16 - Gliha Jurij
       18 - Klemenšek Miha
  60'     23 - Lorenčič Ožbej
       10 - Rezoničnik Ožbej
  70'     19 - Vrečer Enej
       20 - Kopriva Nej
  75'     15 - Pek David
       4 - Klemenšek Jan
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan