Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 5. krog 23.09.22
   TEKMA: ND Mozirje - NK Brežice 1919 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V,K)
  2  Lesjak Rigelnik Aleks
  3  Govek Maks
  4  Žerdoner Gašper
  6  Pavlič Aleksander
  8  Krajnc Benjamin
  11  Skok Lenart
  13  Napotnik Gašper
  14  Podkrižnik Lovro
  16  Štiglic Jaka
  18  Povše Burger Adrian
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  3  Dvornik Gaj
  5  Cvelbar Sergej
  6  Lapuh Leon
  7  Elton Morina
  8  Vahčič Leon
  9  Omerzo Patrik
  10  Ostrelič Aljaž (K)
  11  Kolarič Luka Mai
  12  Ogorevc Nejc (V)
  14  Krošelj Nik
  17  Morina Adrian
  Rezervni igralci
  10  Turk Urh
  15  Finkšt Madai
  20  Koren Matija
  Rezervni igralci
  4  Debogović Mark Antoni
  13  Kranjc Primož
  16  Krahulec Timon
  18  Šuler Matjaž
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 8 - Krajnc Benjamin (2')
   2 : 0 13 - Napotnik Gašper (61')
   3 : 0 14 - Podkrižnik Lovro (68')
   4 : 0 14 - Podkrižnik Lovro (70')
   NK Brežice 1919
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Brežice 1919
    5 - Cvelbar Sergej (62')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Brežice 1919
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  41'     10 - Turk Urh
       4 - Žerdoner Gašper
  67'     15 - Finkšt Madai
       8 - Krajnc Benjamin
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  50'     13 - Kranjc Primož
       17 - Morina Adrian
  63'     4 - Debogović Mark Antoni
       6 - Lapuh Leon
  63'     18 - Šuler Matjaž
       8 - Vahčič Leon
  70'     16 - Krahulec Timon
       14 - Krošelj Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan