Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 13. krog 12.04.23
   TEKMA: ND Dravinja - Rudar Velenje 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Lakožič Iztok (V)
  3  Falnoga Dominik
  4  Čerenak Jaš
  6  Gobec Leon
  7  Ramšak Tin
  8  Tome Ciril
  10  Lukovič Tjaš
  13  Gornik Jurij
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš (K)
  19  Kukovič Anže
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  4  Moravac Ognjen
  5  Rodić Anej
  6  Milovanović Saša
  8  Reberšak Ježovnik Alvaro
  9  Aćimović Dejan
  11  Hoxhaj Edin
  12  Huseinović Adis (V)
  14  Klemenčič Florjanc Tjaš
  15  Kovač Nace
  16  Softić Elmas
  18  Hojnik Kristijan (K)
  Rezervni igralci
  5  Ercek Jure
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Očko Gašper
  17  Juhart Korošec Gal
  21  Trnovšek Aljaž
  Rezervni igralci
  2  Potočnik Urban
  3  Sprečaković Savo
  7  Kukovec Fran
  10  Fajfar Lan
  17  Zajc David
   TRENER
   ND Dravinja
   Rožmarič Črt
   Rudar Velenje
   Vinojčič Igor
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 1 13 - Gornik Jurij (10')
   2 : 1 8 - Tome Ciril (57')
   Rudar Velenje
   0 : 1   9 - Aćimović Dejan (2') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    3 - Falnoga Dominik (47')
   Rudar Velenje
    17 - Zajc David (47')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   Rudar Velenje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Ercek Jure
       16 - Markelc Urh
  56'     17 - Juhart Korošec Gal
       3 - Falnoga Dominik
  58'     21 - Trnovšek Aljaž
       19 - Kukovič Anže
  62'     14 - Očko Gašper
       18 - Černec Juš
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Zajc David
       9 - Aćimović Dejan
  41'     10 - Fajfar Lan
       4 - Moravac Ognjen
  41'     3 - Sprečaković Savo
       18 - Hojnik Kristijan
  53'     7 - Kukovec Fran
       8 - Reberšak Ježovnik Alvaro
  58'     2 - Potočnik Urban
       16 - Softić Elmas
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan