Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 12. krog 07.04.23
   TEKMA: Združena Savinjska A - ND Dravinja 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V,K)
  2  Marsel Tjaž
  4  Artnjak Jakob
  6  Štorman Jaka
  8  Kralj Tay Leo
  10  Lanišnik Nejc
  11  Turnšek Urh
  13  Dolinšek Lovro
  15  Vrbovšek Nikolas
  19  Jelen Aljaž
  30  Stenovec Metod
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Lakožič Iztok (V)
  3  Falnoga Dominik
  4  Čerenak Jaš
  5  Celcer Lan
  7  Ramšak Tin
  8  Tome Ciril
  10  Lukovič Tjaš
  11  Hlastec Mark (K)
  13  Gornik Jurij
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš
  Rezervni igralci
  5  Škrabe Nejc
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  12  Kolenc Lukas (V)
  17  Kodrun Bor
  Rezervni igralci
  6  Gobec Leon
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Očko Gašper
  19  Kukovič Anže
   TRENER
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   ND Dravinja
   Rožmarič Črt
   STRELCI
   Združena Savinjska A
   ND Dravinja
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  52'     7 - Tominšek-Čuvan Kristian
       13 - Dolinšek Lovro
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  5'     19 - Kukovič Anže
       18 - Černec Juš
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan