Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 10. krog 18.03.23
   TEKMA: ND Dravinja - NK Laško-NK Kovinar Štore 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šeško Nik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Mavher Kristjan (V)
  2  Falnoga Dominik
  3  Moravec Žiga
  6  Šelih Marko
  7  Bezjak Nejc
  8  Jelenko Maj
  9  Tome Ciril
  11  Brglez Benjamin (K)
  13  Strmšek Miha
  19  Iljaš Gregor
  20  Hren Žiga
   NK Laško-NK Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Muminović Kenan (V)
  3  Koprivc Tadej
  4  Zeme Vit
  5  Koprivc Simon
  7  Ratajc Anej (K)
  9  Zeme Tit
  15  Brečko Lazarevič Peter
  16  Blatnjak Žan
  17  Ibrišević Davud
  18  Pušnik Gal
  20  Brglez Tomaž
  Rezervni igralci
  10  Ramšak Tin
  12  Pilih Maj
  31  Adam Žan
  Rezervni igralci
  11  Oberžan Sara
  21  Šijan Luka
  22  Stopinšek Brin
   TRENER
   ND Dravinja
   Vodopivec Brane
   NK Laško-NK Kovinar Štore
   Sevšek Jože
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 0 7 - Bezjak Nejc (10')
   2 : 1 7 - Bezjak Nejc (82')11m
   NK Laško-NK Kovinar Štore
   1 : 1   17 - Ibrišević Davud (32') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    13 - Strmšek Miha (75')
   NK Laško-NK Kovinar Štore
    15 - Brečko Lazarevič Peter (35')
    16 - Blatnjak Žan (60')
    3 - Koprivc Tadej (65')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK Laško-NK Kovinar Štore
    20 - Brglez Tomaž (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  45'     12 - Pilih Maj
       1 - Mavher Kristjan
  83'     10 - Ramšak Tin
       3 - Moravec Žiga
   NK Laško-NK Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  52'     22 - Stopinšek Brin
       18 - Pušnik Gal
  65'     21 - Šijan Luka
       17 - Ibrišević Davud
  73'     11 - Oberžan Sara
       4 - Zeme Vit
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan