Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 10. krog 18.03.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - NK Šoštanj 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  4  Koren Gašper
  6  Šmit David
  7  Špruk Andrej
  8  Rop Matevž
  9  Lekše Rok
  10  Ažman Izar (K)
  11  Finkšt Tom
  17  Zavolovšek Aleks
  19  Lončar Rok
  22  Strojanšek Žan
  51  Kerznar Miha (V)
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Goličnik Matija (V)
  2  Javornik Ožbej
  3  Bricman Anže
  6  Kolenc Patrik
  7  Hajdari Albert
  8  Stankov Vladyslav
  9  Juvan Domen (K)
  10  Lukavačkić Ammar
  14  Osmić Damin
  18  Stevančević Patrik
  23  Delčnjak Nik
  Rezervni igralci
  13  Krajnc Benjamin
  18  Patrik Golob
  20  Štober Tilen
  21  Finkšt Tim
  Rezervni igralci
  12  Babić Nemanja (V)
  13  Kotnik Gašper
  17  Pilaj Tian
  21  Gavez Taj
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Šoštanj
   0 : 1   18 - Stevančević Patrik (31')  11m
   0 : 2   7 - Hajdari Albert (67') 
   0 : 3   9 - Juvan Domen (86') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    8 - Rop Matevž (50')
    9 - Lekše Rok (61')
   NK Šoštanj
    10 - Lukavačkić Ammar (44')
    7 - Hajdari Albert (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  25'     21 - Finkšt Tim
       10 - Ažman Izar
  68'     20 - Štober Tilen
       22 - Strojanšek Žan
  68'     13 - Krajnc Benjamin
       6 - Šmit David
  81'     18 - Patrik Golob
       7 - Špruk Andrej
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  75'     12 - Babić Nemanja
       1 - Goličnik Matija
  81'     13 - Kotnik Gašper
       7 - Hajdari Albert
  89'     21 - Gavez Taj
       23 - Delčnjak Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan