Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 10. krog 18.03.23
   TEKMA: Združena Savinjska - Zreče 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  4  Vuzem Gal
  7  Zabukovnik Nik (K)
  10  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  11  Brečko Enej
  13  Kralj Jurij
  15  Srebočan Nik
  21  Korenak Andraž
  27  Čater Žiga
  30  Kovač Murko Leon
  55  Mijošek Nace
   Zreče
Priimek in ime
  3  Rauter Gal
  5  Golenač Žak (K)
  7  Ribič Matevž
  9  Gričnik Patrik
  10  Obretan Vid
  11  Godec Mišel
  12  Smole Miha (V)
  17  Koprivnik Juš Jakob
  22  Jakop Gal
  30  Kremar Tjan
  32  Burja Anej
  Rezervni igralci
  3  Zagoričnik Brin
  6  Krulec Blaž
  8  Dorič Anže
  17  Vuzem Tim
  19  Podbregar Alex
  23  Pinter Lan
  Rezervni igralci
  16  Grm Žiga
  27  Pučnik Jurij
   TRENER
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Združena Savinjska
   2 : 0 21 - Korenak Andraž (33')
   3 : 0 11 - Brečko Enej (35')
   4 : 0 10 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon (64')
   Zreče
   1 : 0   9 - Gričnik Patrik (9')  AG
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
    19 - Podbregar Alex (92')
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Krulec Blaž
       13 - Kralj Jurij
  60'     23 - Pinter Lan
       55 - Mijošek Nace
  60'     19 - Podbregar Alex
       27 - Čater Žiga
  60'     3 - Zagoričnik Brin
       7 - Zabukovnik Nik
  60'     17 - Vuzem Tim
       30 - Kovač Murko Leon
  60'     8 - Dorič Anže
       15 - Srebočan Nik
   Zreče
  Minuta  Igralec
  46'     27 - Pučnik Jurij
       32 - Burja Anej
  46'     16 - Grm Žiga
       7 - Ribič Matevž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan