Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 9. krog 29.10.22
   TEKMA: NK Vojnik - NK Hrastnik 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik: Čolović Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  12  Bevc Peter (V)
  13  Pauman Luka
  14  Korošec Leon
  16  Križnik Matej
  18  Korošec Rožle
  20  Mlakar Luka
  21  Košenina Teo (K)
  23  Anžič Lan
  25  Stopinšek Jaša
  26  Špegel Lovro
  27  Susuri Fatjan
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Hotić Anis (V)
  2  Varjačić Juri
  3  Jeršin Miha
  4  Tatlić Enej
  5  Kahteran Sair
  7  Cvet Ažbe
  8  Maksimović David (K)
  10  Tatlić Nik
  11  Mikolič Alex
  14  Karić Tariq
  20  Selič David
  Rezervni igralci
  7  Hrustelj Jakob
  Rezervni igralci
  6  Mujaković Emanuel
  13  Hercegovac Alan
   TRENER
   NK Vojnik
   Majer Luka
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Vojnik
   NK Hrastnik
   0 : 1   8 - Maksimović David (20') 
   0 : 2   5 - Kahteran Sair (29') 
   0 : 3   8 - Maksimović David (50')  11m
   0 : 4   11 - Mikolič Alex (67') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Hrastnik
    7 - Cvet Ažbe (65')
    6 - Mujaković Emanuel (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
    14 - Korošec Leon (62')
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Hrustelj Jakob
       27 - Susuri Fatjan
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  70'     6 - Mujaković Emanuel
       10 - Tatlić Nik
  70'     13 - Hercegovac Alan
       14 - Karić Tariq
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan