Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 9. krog 29.10.22
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - NK Rogaška 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brglez Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  3  Lekše Rok
  4  Kolar Bor
  6  Šmit David
  7  Iršič Mark
  8  Rozoničnik Filip
  9  Ažman Izar
  10  Predovnik Lan (K)
  13  Kerznar Miha (V)
  15  Koren Gašper
  16  Lukač Mark
  21  Sem Luka
   NK Rogaška
Priimek in ime
  2  Vidmar Izidor
  3  Majcenovič Nino
  5  Novak Luka
  6  Drofenik Žiga
  7  Tomašinjak Denni
  9  Kačičnik Miha
  12  Lorber Žan (V,K)
  13  Plahuta Žiga
  14  Kecur Niko
  17  Križan Miha
  20  Kunštek Jaša
  Rezervni igralci
  5  Nerat Nace
  11  Finkšt Tom
  12  Božič Gašper
  14  Klemenšek Gal
  17  Zavolovšek Aleks
  20  Rop Matevž
  22  Finkšt Tim
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej
  4  Meze Nejc
  10  Pongračić Filip
  19  Tepeš Oliver
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    7 - Iršič Mark (18')
    13 - Kerznar Miha (24')
    8 - Rozoničnik Filip (31')
   NK Rogaška
    6 - Drofenik Žiga (39')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    7 - Iršič Mark (18')
    8 - Rozoničnik Filip (90')
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  82'     22 - Finkšt Tim
       15 - Koren Gašper
  82'     5 - Nerat Nace
       16 - Lukač Mark
  88'     17 - Zavolovšek Aleks
       9 - Ažman Izar
  90'     11 - Finkšt Tom
       3 - Lekše Rok
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  57'     19 - Tepeš Oliver
       2 - Vidmar Izidor
  77'     4 - Meze Nejc
       13 - Plahuta Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan