Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 8. krog 26.10.22
   TEKMA: NK Rogaška - Združena Savinjska 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Majcenovič Nino
  5  Novak Luka
  6  Drofenik Žiga
  7  Tomašinjak Denni
  9  Kačičnik Miha
  10  Pongračić Filip
  12  Lorber Žan (V,K)
  13  Plahuta Žiga
  14  Kecur Niko
  17  Križan Miha
  20  Kunštek Jaša
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Krulec Blaž
  9  Beganovič Armando
  10  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  11  Brečko Enej
  15  Srebočan Nik
  20  Flis Jure (K)
  21  Korenak Andraž
  25  Maslić Slavko
  27  Čater Žiga
  55  Mijošek Nace
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej (V)
  2  Vidmar Izidor
  4  Meze Nejc
  11  Kitak Lan
  19  Tepeš Oliver
  Rezervni igralci
  3  Zagoričnik Brin
  4  Vuzem Gal
  8  Dorič Anže
  17  Vuzem Tim
  19  Podbregar Alex
  23  Pinter Lan
  30  Kovač Murko Leon
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 17 - Križan Miha (14')
   2 : 1 17 - Križan Miha (73')
   Združena Savinjska
   1 : 1   25 - Maslić Slavko (57') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    14 - Kecur Niko (84')
   Združena Savinjska
    8 - Dorič Anže (55')
    9 - Beganovič Armando (65')
    25 - Maslić Slavko (75')
    15 - Srebočan Nik (86')
    27 - Čater Žiga (89')
    10 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  71'     2 - Vidmar Izidor
       13 - Plahuta Žiga
  89'     4 - Meze Nejc
       9 - Kačičnik Miha
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Dorič Anže
       6 - Krulec Blaž
  77'     30 - Kovač Murko Leon
       55 - Mijošek Nace
  77'     23 - Pinter Lan
       9 - Beganovič Armando
  90'     19 - Podbregar Alex
       10 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan