Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 8. krog 22.10.22
   TEKMA: NK Hrastnik - ND Mozirje - NK Ljubno 0 : 10 (0 : 4)
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Hotić Anis (V)
  2  Varjačić Juri
  3  Jeršin Miha
  4  Tatlić Enej
  5  Kahteran Sair
  6  Mujaković Emanuel
  7  Cvet Ažbe
  8  Maksimović David (K)
  10  Tatlić Nik
  11  Mikolič Alex
  14  Karić Tariq
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V)
  3  Lekše Rok
  4  Kolar Bor
  6  Šmit David
  7  Iršič Mark (K)
  8  Rozoničnik Filip
  9  Lukač Mark
  10  Ažman Izar
  15  Koren Gašper
  17  Zavolovšek Aleks
  21  Sem Luka
  Rezervni igralci
  31  Muratović Ajlin
  Rezervni igralci
  5  Nerat Nace
  11  Finkšt Tom
  12  Božič Gašper
  16  Finkšt Tim
  19  Klemenšek Gal
  20  Rop Matevž
  22  Patrik Golob
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   STRELCI
   NK Hrastnik
   ND Mozirje - NK Ljubno
   0 : 1   8 - Rozoničnik Filip (26') 
   0 : 2   17 - Zavolovšek Aleks (34') 
   0 : 3   21 - Sem Luka (40') 
   0 : 4   10 - Ažman Izar (42') 
   0 : 5   3 - Lekše Rok (49') 
   0 : 6   10 - Ažman Izar (61') 
   0 : 7   11 - Finkšt Tom (64') 
   0 : 8   10 - Ažman Izar (79') 
   0 : 9   8 - Rozoničnik Filip (84') 
   0 : 10   5 - Nerat Nace (89') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  75'     31 - Muratović Ajlin
       8 - Maksimović David
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Nerat Nace
       9 - Lukač Mark
  60'     16 - Finkšt Tim
       17 - Zavolovšek Aleks
  60'     11 - Finkšt Tom
       4 - Kolar Bor
  60'     20 - Rop Matevž
       7 - Iršič Mark
  67'     12 - Božič Gašper
       21 - Sem Luka
  67'     22 - Patrik Golob
       3 - Lekše Rok
  67'     19 - Klemenšek Gal
       15 - Koren Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan