Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 8. krog 22.10.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - Zreče 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  6  Potočnik Anej
  7  Vengust Tim (K)
  8  Dokler Miha
  9  Lović Alen
  10  Lubej Jaka
  11  Stožir Blaž
  14  Horvat Gašper
  15  Horvat Vid
  17  Krznar Miha
  18  Jan Tim
   Zreče
Priimek in ime
  1  Hujdur Ermin (V)
  3  Rauter Gal
  5  Golenač Žak
  6  Pučnik Jurij
  7  Ribič Matevž
  8  Grm Žiga
  10  Godec Mišel
  11  Šega Jaka (K)
  15  Kovač Anže
  16  Obretan Vid
  17  Koprivnik Juš Jakob
  Rezervni igralci
  5  Ahmetović Mahir
  13  Vončina Tadej
  19  Basle Matic
  Rezervni igralci
  12  Jelenko Gabrijel (V)
  32  Burja Anej
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 15 - Horvat Vid (7')
   2 : 1 7 - Vengust Tim (68')
   Zreče
   1 : 1   7 - Ribič Matevž (33') 
   2 : 2   32 - Burja Anej (85') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   Zreče
    17 - Koprivnik Juš Jakob (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Vončina Tadej
       14 - Horvat Gašper
  70'     19 - Basle Matic
       8 - Dokler Miha
  86'     5 - Ahmetović Mahir
       18 - Jan Tim
   Zreče
  Minuta  Igralec
  25'     12 - Jelenko Gabrijel
       1 - Hujdur Ermin
  46'     6 - Pučnik Jurij
       8 - Grm Žiga
  58'     32 - Burja Anej
       10 - Godec Mišel
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan