Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 7. krog 15.10.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Šoštanj 1 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  4  Hrustić Amer (K)
  6  Lović Alen
  7  Vengust Tim
  8  Dokler Miha
  11  Stožir Blaž
  12  Zidar Aljoša (V)
  13  Vončina Tadej
  14  Horvat Gašper
  15  Horvat Vid
  16  Potočnik Anej
  17  Krznar Miha
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Kotnik Gašper
  2  Zavolovšek Tilen
  4  Goršek Žan
  5  Kolenc Patrik
  6  Juvan Domen
  7  Napotnik Leon (K)
  8  Gavez Taj
  11  Ahmić Armin
  15  Bricman Anže
  16  Stankov Vladyslav
  18  Stevančević Patrik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  9  Pilaj Tian
  10  Delčnjak Nik
  12  Babić Nemanja (V)
  17  Podvratnik Anže
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 2 8 - Dokler Miha (73')
   NK Šoštanj
   0 : 1   8 - Gavez Taj (33') 
   0 : 2   11 - Ahmić Armin (34') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    4 - Hrustić Amer (31')
   NK Šoštanj
    5 - Kolenc Patrik (40')
    18 - Stevančević Patrik (41')
    4 - Goršek Žan (72')
    11 - Ahmić Armin (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
    4 - Hrustić Amer (75')
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  81'     9 - Pilaj Tian
       11 - Ahmić Armin
  85'     10 - Delčnjak Nik
       2 - Zavolovšek Tilen
  88'     17 - Podvratnik Anže
       16 - Stankov Vladyslav
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan