Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 7. krog 15.10.22
   TEKMA: ND Dravinja - NK Rogaška 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V,K)
  3  Falnoga Dominik
  4  Gošnik Lenart
  7  Brglez Benjamin
  8  Žnidarič Gal
  9  Tome Ciril
  10  Herman Enej
  11  Šipka Tian
  13  Celcer Lan
  15  Strmšek Miha
  20  Hren Žiga
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Majcenovič Nino
  6  Drofenik Žiga
  7  Tomašinjak Denni
  9  Kačičnik Miha
  10  Pongračić Filip
  11  Cesarec Vid
  12  Lorber Žan (V,K)
  13  Plahuta Žiga
  14  Kecur Niko
  17  Križan Miha
  20  Kunštek Jaša
  Rezervni igralci
  12  Mavher Kristjan
  14  Černec Juš
  16  Markelc Urh
  17  Žohar Blaž
  19  Iljaš Gregor
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej (V)
  2  Vidmar Izidor
  4  Meze Nejc
  19  Tepeš Oliver
   TRENER
   ND Dravinja
   Vodopivec Brane
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 1 11 - Šipka Tian (24')
   NK Rogaška
   0 : 1   13 - Plahuta Žiga (20') 
   1 : 2   9 - Kačičnik Miha (58') 
   1 : 3   11 - Cesarec Vid (81') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    8 - Žnidarič Gal (27')
    7 - Brglez Benjamin (57')
    9 - Tome Ciril (73')
    4 - Gošnik Lenart (84')
   NK Rogaška
    13 - Plahuta Žiga (54')
    6 - Drofenik Žiga (91')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  85'     19 - Iljaš Gregor
       10 - Herman Enej
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  82'     4 - Meze Nejc
       13 - Plahuta Žiga
  88'     19 - Tepeš Oliver
       9 - Kačičnik Miha
  89'     2 - Vidmar Izidor
       20 - Kunštek Jaša
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan