Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 7. krog 15.10.22
   TEKMA: Združena Savinjska - ND Mozirje - NK Ljubno 4 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Krulec Blaž
  7  Zabukovnik Nik (K)
  9  Beganovič Armando
  10  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  11  Brečko Enej
  13  Kralj Jurij
  15  Srebočan Nik
  20  Flis Jure
  27  Čater Žiga
  55  Mijošek Nace
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  3  Lekše Rok
  4  Kolar Bor
  5  Nerat Nace
  6  Lukač Mark
  7  Iršič Mark (K)
  9  Ažman Izar
  11  Finkšt Tim
  13  Kerznar Miha (V)
  17  Zavolovšek Aleks
  19  Lončar Rok
  21  Sem Luka
  Rezervni igralci
  2  Dolinšek Ažbe
  3  Zagoričnik Brin
  4  Vuzem Gal
  8  Dorič Anže
  17  Vuzem Tim
  19  Podbregar Alex
  30  Kovač Murko Leon
  Rezervni igralci
  8  Finkšt Tom
  10  Predovnik Lan
  12  Božič Gašper
  15  Koren Gašper
  16  Strojanšek Žan
  20  Rop Matevž
  22  Klemenšek Gal
   TRENER
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 0 6 - Krulec Blaž (6')
   2 : 0 11 - Brečko Enej (8')
   3 : 1 8 - Dorič Anže (82')
   4 : 1 8 - Dorič Anže (89')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   2 : 1   17 - Zavolovšek Aleks (41') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  55'     4 - Vuzem Gal
       9 - Beganovič Armando
  60'     17 - Vuzem Tim
       6 - Krulec Blaž
  60'     8 - Dorič Anže
       10 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  78'     30 - Kovač Murko Leon
       55 - Mijošek Nace
  90'     2 - Dolinšek Ažbe
       15 - Srebočan Nik
  90'     3 - Zagoričnik Brin
       7 - Zabukovnik Nik
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  45'     10 - Predovnik Lan
       11 - Finkšt Tim
  62'     8 - Finkšt Tom
       19 - Lončar Rok
  83'     20 - Rop Matevž
       4 - Kolar Bor
  87'     15 - Koren Gašper
       17 - Zavolovšek Aleks
  90'     22 - Klemenšek Gal
       5 - Nerat Nace
  90'     16 - Strojanšek Žan
       6 - Lukač Mark
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan