Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 4. krog 12.10.22
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - NK Vojnik 12 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kerznar Miha (V)
  2  Lukač Mark
  3  Lekše Rok
  5  Nerat Nace
  7  Iršič Mark (K)
  8  Rozoničnik Filip
  9  Ažman Izar
  10  Kolar Bor
  14  Sem Luka
  17  Zavolovšek Aleks
  19  Lončar Rok
   NK Vojnik
Priimek in ime
  7  Zagmajster Tim
  10  Alić Semir
  13  Pauman Luka
  16  Križnik Matej
  17  Špes Vid (K)
  20  Mlakar Luka
  21  Košenina Teo
  23  Arlič Jan
  25  Stopinšek Jaša
  26  Špegel Lovro
  31  Selan Valentin Ignacio (V)
  Rezervni igralci
  4  Koren Gašper
  6  Šmit David
  11  Finkšt Tom
  13  Božič Gašper
  16  Finkšt Tim
  18  Patrik Golob
  20  Klemenšek Gal
  Rezervni igralci
  27  Susuri Fatjan
  30  Gašparič Andraž
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   NK Vojnik
   Majer Luka
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   1 : 0 2 - Lukač Mark (4')
   2 : 0 17 - Zavolovšek Aleks (10')
   3 : 0 17 - Zavolovšek Aleks (38')
   4 : 0 7 - Iršič Mark (40')
   5 : 0 17 - Zavolovšek Aleks (41')
   6 : 0 11 - Finkšt Tom (47')
   7 : 0 9 - Ažman Izar (53')
   8 : 0 16 - Finkšt Tim (56')
   9 : 0 5 - Nerat Nace (68')11m
   10 : 0 16 - Finkšt Tim (73')
   11 : 0 20 - Klemenšek Gal (82')
   12 : 0 11 - Finkšt Tom (90')
   NK Vojnik
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Vojnik
    10 - Alić Semir (45')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Vojnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Finkšt Tom
       3 - Lekše Rok
  55'     6 - Šmit David
       8 - Rozoničnik Filip
  55'     4 - Koren Gašper
       10 - Kolar Bor
  55'     16 - Finkšt Tim
       19 - Lončar Rok
  58'     18 - Patrik Golob
       9 - Ažman Izar
  58'     20 - Klemenšek Gal
       14 - Sem Luka
  58'     13 - Božič Gašper
       17 - Zavolovšek Aleks
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  45'     27 - Susuri Fatjan
       7 - Zagmajster Tim
  46'     30 - Gašparič Andraž
       10 - Alić Semir
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan