Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 6. krog 08.10.22
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - ND Dravinja 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kerznar Miha (V)
  2  Lukač Mark
  3  Lekše Rok
  4  Kolar Bor
  7  Iršič Mark
  8  Rozoničnik Filip
  9  Ažman Izar
  10  Predovnik Lan (K)
  13  Sem Luka
  14  Koren Gašper
  19  Lončar Rok
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V,K)
  3  Falnoga Dominik
  6  Černec Juš
  7  Brglez Benjamin
  8  Žnidarič Gal
  10  Herman Enej
  11  Strmšek Miha
  13  Celcer Lan
  15  Šipka Tian
  19  Tome Ciril
  20  Hren Žiga
  Rezervni igralci
  5  Nerat Nace
  6  Šmit David
  11  Finkšt Tom
  16  Finkšt Tim
  17  Zavolovšek Aleks
  18  Strojanšek Žan
  20  Rop Matevž
  Rezervni igralci
  12  Mavher Kristjan
  16  Markelc Urh
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   ND Dravinja
   Vodopivec Brane
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   1 : 0 8 - Rozoničnik Filip (20')
   2 : 0 8 - Rozoničnik Filip (65')
   ND Dravinja
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    9 - Ažman Izar (74')
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  68'     16 - Finkšt Tim
       7 - Iršič Mark
  75'     17 - Zavolovšek Aleks
       9 - Ažman Izar
  81'     11 - Finkšt Tom
       2 - Lukač Mark
  88'     5 - Nerat Nace
       3 - Lekše Rok
  88'     6 - Šmit David
       19 - Lončar Rok
  90'     18 - Strojanšek Žan
       13 - Sem Luka
  90'     20 - Rop Matevž
       10 - Predovnik Lan
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  85'     16 - Markelc Urh
       8 - Žnidarič Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan