Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 6. krog 08.10.22
   TEKMA: NK Rogaška - Šmartno 1928 11 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arih Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Majcenovič Nino
  5  Novak Luka
  6  Drofenik Žiga
  7  Tomašinjak Denni
  10  Pongračić Filip
  11  Cesarec Vid
  12  Lorber Žan (V)
  14  Kecur Niko
  16  Cvek Tin (K)
  17  Križan Miha
  20  Kunštek Jaša
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Bajramaj Visar
  4  Hrustić Amer (K)
  7  Vengust Tim
  8  Dokler Miha
  9  Kumer Gal
  10  Lubej Jaka
  11  Stožir Blaž
  14  Horvat Gašper
  15  Horvat Vid
  17  Krznar Miha
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej (V)
  2  Vidmar Izidor
  4  Meze Nejc
  9  Kačičnik Miha
  13  Plahuta Žiga
  Rezervni igralci
  6  Basle Matic
  13  Lović Alen
  16  Potočnik Anej
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 7 - Tomašinjak Denni (8')
   2 : 0 7 - Tomašinjak Denni (14')
   3 : 0 16 - Cvek Tin (18')
   4 : 0 11 - Cesarec Vid (24')
   5 : 0 10 - Pongračić Filip (29')
   6 : 0 16 - Cvek Tin (31')
   7 : 0 7 - Tomašinjak Denni (59')
   8 : 0 7 - Tomašinjak Denni (62')
   9 : 0 4 - Meze Nejc (68')
   10 : 0 13 - Plahuta Žiga (76')
   11 : 0 3 - Majcenovič Nino (90')
   Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
   Šmartno 1928
    2 - Bajramaj Visar (12')
    10 - Lubej Jaka (22')
    8 - Dokler Miha (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
    5 - Novak Luka (49')
   Šmartno 1928
    10 - Lubej Jaka (47')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  67'     4 - Meze Nejc
       17 - Križan Miha
  67'     13 - Plahuta Žiga
       14 - Kecur Niko
  76'     2 - Vidmar Izidor
       10 - Pongračić Filip
  76'     1 - Kliček Anej
       12 - Lorber Žan
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  62'     13 - Lović Alen
       11 - Stožir Blaž
  76'     16 - Potočnik Anej
       2 - Bajramaj Visar
  81'     6 - Basle Matic
       9 - Kumer Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan