Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 5. krog 01.10.22
   TEKMA: NK Vojnik - NK Rogaška 0 : 14 (0 : 8)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  7  Zagmajster Tim
  11  Selan Valentin Ignacio
  12  Bevc Peter (V)
  13  Pauman Luka
  16  Križnik Matej
  17  Špes Vid (K)
  19  Hrustelj Jakob
  20  Mlakar Luka
  21  Košenina Teo
  23  Anžič Lan
  26  Špegel Lovro
   NK Rogaška
Priimek in ime
  5  Novak Luka
  6  Drofenik Žiga
  7  Tomašinjak Denni
  9  Kačičnik Miha
  10  Pongračić Filip
  11  Cesarec Vid
  12  Lorber Žan (V)
  14  Kecur Niko
  16  Cvek Tin (K)
  17  Križan Miha
  20  Kunštek Jaša
  Rezervni igralci
  10  Alić Semir
  14  Korošec Leon
  31  Stopinšek Jaša (V)
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej
  2  Vidmar Izidor
  3  Majcenovič Nino
  4  Meze Nejc
  13  Plahuta Žiga
  19  Tepeš Oliver
   TRENER
   NK Vojnik
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   NK Vojnik
   NK Rogaška
   0 : 1   10 - Pongračić Filip (5') 
   0 : 2   16 - Cvek Tin (8') 
   0 : 3   7 - Tomašinjak Denni (15') 
   0 : 4   17 - Križan Miha (17') 
   0 : 5   7 - Tomašinjak Denni (28') 
   0 : 6   7 - Tomašinjak Denni (29') 
   0 : 7   17 - Križan Miha (40') 
   0 : 8   6 - Drofenik Žiga (44') 
   0 : 9   7 - Tomašinjak Denni (49') 
   0 : 10   11 - Cesarec Vid (64') 
   0 : 11   10 - Pongračić Filip (66')  11m
   0 : 12   13 - Plahuta Žiga (72')  11m
   0 : 13   3 - Majcenovič Nino (80') 
   0 : 14   16 - Cvek Tin (88') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  31'     14 - Korošec Leon
       19 - Hrustelj Jakob
  45'     31 - Stopinšek Jaša
       7 - Zagmajster Tim
  84'     10 - Alić Semir
       20 - Mlakar Luka
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  45'     1 - Kliček Anej
       12 - Lorber Žan
  45'     3 - Majcenovič Nino
       9 - Kačičnik Miha
  53'     13 - Plahuta Žiga
       14 - Kecur Niko
  67'     19 - Tepeš Oliver
       17 - Križan Miha
  72'     4 - Meze Nejc
       10 - Pongračić Filip
  72'     2 - Vidmar Izidor
       20 - Kunštek Jaša
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan