Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 5. krog 01.10.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - ND Mozirje - NK Ljubno 3 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Bajramaj Visar
  4  Hrustić Amer (K)
  7  Vengust Tim
  8  Dokler Miha
  9  Kumer Gal
  10  Lubej Jaka
  11  Stožir Blaž
  14  Horvat Gašper
  15  Horvat Vid
  17  Krznar Miha
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  3  Lekše Rok
  4  Koren Gašper
  5  Nerat Nace
  6  Šmit David
  7  Iršič Mark
  8  Rozoničnik Filip
  9  Ažman Izar
  10  Predovnik Lan (K)
  13  Kerznar Miha (V)
  15  Lukač Mark
  19  Lončar Rok
  Rezervni igralci
  13  Lović Alen
  16  Potočnik Anej
  Rezervni igralci
  11  Finkšt Tim
  12  Božič Gašper
  16  Strojanšek Žan
  17  Zavolovšek Aleks
  18  Klemenšek Gal
  21  Sem Luka
  22  Rop Matevž
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 8 - Dokler Miha (57')
   2 : 1 14 - Horvat Gašper (64')
   3 : 1 11 - Stožir Blaž (92')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   0 : 1   8 - Rozoničnik Filip (19') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   ND Mozirje - NK Ljubno
    7 - Iršič Mark (61')
    8 - Rozoničnik Filip (74')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  45'     21 - Sem Luka
       5 - Nerat Nace
  45'     17 - Zavolovšek Aleks
       6 - Šmit David
  74'     11 - Finkšt Tim
       15 - Lukač Mark
  84'     22 - Rop Matevž
       4 - Koren Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan