Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 2. krog 10.09.22
   TEKMA: NK Rogaška - NK Šoštanj 9 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Molan Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  5  Novak Luka
  6  Drofenik Žiga
  7  Tomašinjak Denni
  9  Kačičnik Miha
  10  Pongračić Filip
  11  Cesarec Vid
  12  Lorber Žan (V)
  14  Kecur Niko
  16  Cvek Tin (K)
  17  Križan Miha
  20  Kunštek Jaša
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Babić Nemanja (V)
  3  Bricman Anže
  4  Zavolovšek Tilen
  5  Kolenc Patrik
  6  Juvan Domen (K)
  7  Napotnik Leon
  8  Gavez Taj
  10  Javornik Ožbej
  13  Stankov Vladyslav
  16  Ahmić Armin
  18  Stevančević Patrik
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej (V)
  2  Vidmar Izidor
  3  Majcenovič Nino
  4  Meze Nejc
  13  Plahuta Žiga
  19  Tepeš Oliver
  Rezervni igralci
  9  Hajdari Albert
  11  Delčnjak Nik
  17  Pilaj Tian
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 9 - Kačičnik Miha (8')
   2 : 0 9 - Kačičnik Miha (12')11m
   3 : 0 16 - Cvek Tin (23')
   4 : 0 9 - Kačičnik Miha (24')
   5 : 0 10 - Pongračić Filip (31')
   6 : 0 10 - Pongračić Filip (49')
   7 : 0 17 - Križan Miha (64')
   8 : 0 3 - Majcenovič Nino (81')
   9 : 0 7 - Tomašinjak Denni (86')
   NK Šoštanj
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    17 - Križan Miha (88')
   NK Šoštanj
    18 - Stevančević Patrik (68')
    16 - Ahmić Armin (88')
    9 - Hajdari Albert (88')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   NK Šoštanj
    6 - Juvan Domen (90')
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  52'     13 - Plahuta Žiga
       5 - Novak Luka
  61'     3 - Majcenovič Nino
       11 - Cesarec Vid
  61'     4 - Meze Nejc
       6 - Drofenik Žiga
  66'     19 - Tepeš Oliver
       9 - Kačičnik Miha
  71'     2 - Vidmar Izidor
       20 - Kunštek Jaša
  81'     1 - Kliček Anej
       12 - Lorber Žan
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  50'     9 - Hajdari Albert
       8 - Gavez Taj
  50'     11 - Delčnjak Nik
       7 - Napotnik Leon
  64'     17 - Pilaj Tian
       10 - Javornik Ožbej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan