Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 16. krog 13.05.23
   TEKMA: Mons Claudius - NK Žalec 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat: Galun Milan
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  2  Lugi Argjent
  5  Berk Alen
  6  Peček Niko
  9  Ferčec David
  14  Asllanaj Burim
  16  Ogrinc Matic (K)
  18  Blaževič Dejan
  19  Gajšek Vitan
  22  Kidrič Peter (V)
  69  Turnšek Val Miha
  96  Šef Andraž
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ledl Adrian (V)
  7  Mitrović Stefan
  8  Lesjak Kevin
  9  Poklečki Žiga (K)
  10  Tavčar Leonardo
  11  Udovč Tilen
  13  Petek Pascal
  15  Kompan Tilen
  17  Rojnik Kristjan
  20  Rogl Aljaž
  21  Štorman Klemen
  Rezervni igralci
  1  Romih Žan (V)
  3  Pavlovič Jani
  7  Kitak David
  8  But Gorazd
  10  Močnik Matej
  11  Deljić David
  13  Koffi Yao Simon
  Rezervni igralci
  2  Komljen Danijel
  6  Šmigoc Tilen
  14  Tavčer Luka
  22  Alijagić Sandin
   TRENER
   Mons Claudius
   Neskić Ibrahim
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 9 - Ferčec David (35')
   2 : 0 13 - Koffi Yao Simon (85')
   NK Žalec
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    6 - Peček Niko (53')
   NK Žalec
    20 - Rogl Aljaž (35')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
    2 - Lugi Argjent (82')
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Koffi Yao Simon
       19 - Gajšek Vitan
  64'     10 - Močnik Matej
       14 - Asllanaj Burim
  72'     7 - Kitak David
       6 - Peček Niko
  75'     8 - But Gorazd
       69 - Turnšek Val Miha
  80'     11 - Deljić David
       7 - Kitak David
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  53'     2 - Komljen Danijel
       20 - Rogl Aljaž
  65'     22 - Alijagić Sandin
       7 - Mitrović Stefan
  77'     6 - Šmigoc Tilen
       17 - Rojnik Kristjan
  85'     14 - Tavčer Luka
       9 - Poklečki Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan