Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 11. krog 25.03.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Vojnik 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat: Mužar Miroslav
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  3  Kresnik Filip
  4  Bračun Nik
  7  Fišer Valentin (K)
  8  Uršič Aljaž
  10  Korez Andraž
  11  Canoski Nihat
  14  Drobinc Urh
  15  Čater Žan
  17  Plahuta Marko
  18  Krulec Aljaž
   NK Vojnik
Priimek in ime
  3  Cakor Ismet
  8  Suljkanović Seid
  11  Pangerl Tilen
  13  Kamerički Andraž (V)
  15  Verhovšek Jernej (K)
  16  Krklec Daniel
  18  Remus Rok
  19  Lončarevič Lan
  21  Krajnc Žiga
  23  Sinožić Tilen
  25  Šegota Luka
  Rezervni igralci
  6  Mikulić Andraž
  19  Plahuta Albin
  Rezervni igralci
  5  Valant Simon
  7  Tržan Tim (V)
  9  Alić Mirel
  17  Rauter Martin
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Stepišnik Perdih Timen
   NK Vojnik
   Kostajnšek Karol
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 11 - Canoski Nihat (20')
   2 : 0 14 - Drobinc Urh (58')
   3 : 0 7 - Fišer Valentin (90')
   NK Vojnik
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Vojnik
    25 - Šegota Luka (71')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Vojnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  62'     6 - Mikulić Andraž
       4 - Bračun Nik
  78'     19 - Plahuta Albin
       11 - Canoski Nihat
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Rauter Martin
       15 - Verhovšek Jernej
  73'     9 - Alić Mirel
       18 - Remus Rok
  82'     5 - Valant Simon
       25 - Šegota Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan