Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 7. krog 15.10.22
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Pirečnik Rok Jože
   2. pomočnik: Brglez Miha
   Delegat: Mužar Miroslav
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  2  Klemenšek Simon
  7  Šramel Aljaž
  10  Ajnik Matic
  11  Zamernik Tom
  13  Budna Klemen (V)
  19  Robnik Primož
  22  Klemenšek Tadej
  23  Bogdan Jan (K)
  24  Slatinšek Matevž
  25  Detmar Luka
  36  Dogaris Maj
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Romih Žan (V)
  3  Krulec Vid (K)
  5  Kresnik Filip
  6  Krulec Aljaž
  8  Korošec Miha
  9  Majer Leon
  11  Šakić Antonio
  14  Drobinc Urh
  17  Korez Nik
  19  Doberšek Nik
  21  Vervega Nejc
  Rezervni igralci
  3  Ciraj Simon
  4  Podkrižnik Anza
  6  Vratanar Gašper
  12  Kovač Miha
  14  Stajner Rožle
  27  Pustoslemšek Jure
  Rezervni igralci
  2  Bračun Nik
  12  Hercog Blaž (V)
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   NK Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 1 27 - Pustoslemšek Jure (52')
   2 : 1 27 - Pustoslemšek Jure (83')
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   9 - Majer Leon (34') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Šmarje pri Jelšah
    9 - Majer Leon (48')
    17 - Korez Nik (76')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Šmarje pri Jelšah
    5 - Kresnik Filip (17')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  46'     27 - Pustoslemšek Jure
       22 - Klemenšek Tadej
  59'     6 - Vratanar Gašper
       23 - Bogdan Jan
  65'     14 - Stajner Rožle
       2 - Klemenšek Simon
  78'     4 - Podkrižnik Anza
       19 - Robnik Primož
  86'     12 - Kovač Miha
       10 - Ajnik Matic
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Hercog Blaž
       1 - Romih Žan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan