Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 8. krog 01.10.22
   TEKMA: Rače - Podvinci 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 220
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Kranjc Tomaž
   2. pomočnik: Dovnik Iztok
   Delegat: Krajnc Robert
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  1  Glušič Rene (V)
  4  Pristovnik Aljaž
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen
  10  Lešnik Tilen (K)
  11  Svenšek Jure
  13  Leben Daniel
  18  Pipenbaher Gašper
  20  Goljat Žiga
  24  Kogoj Rok
  26  Horvat Alen
   Podvinci
Priimek in ime
  8  Orovič Jernej (K)
  9  Pihler Alen
  10  Zajko Jan Ziko
  11  Svenšek Rok
  17  Kuserbanj Denis
  18  Modrič Timotej
  19  Gorenjak Patrik (V)
  21  Oman Jan
  27  Kolenko Jakob
  39  Prahić Luka
  77  Zamuda Horvat Žan
  Rezervni igralci
  2  Trantura Jure
  5  Bračko Žan
  9  Gajić Goran
  17  Rajšp Žan
  19  Novak Nino
  25  Polanec Anei
  31  Volmut Aljaž (V)
  Rezervni igralci
  6  Marković Vlado
  14  Kocbek Mario
  23  Rižnar Rene (V)
   TRENER
   Rače
   Šalamun Anton
   Podvinci
   Hojnik Robert
   STRELCI
   Rače
   1 : 0 26 - Horvat Alen (5')
   2 : 1 13 - Leben Daniel (26')
   3 : 1 13 - Leben Daniel (87')
   Podvinci
   1 : 1   10 - Zajko Jan Ziko (19') 
   OPOMINJANI
   Rače
    11 - Svenšek Jure (71')
    8 - Knez Alen (73')
    10 - Lešnik Tilen (90')
   Podvinci
    39 - Prahić Luka (15')
    77 - Zamuda Horvat Žan (29')
    18 - Modrič Timotej (32')
    21 - Oman Jan (55')
    6 - Marković Vlado (87')
    17 - Kuserbanj Denis (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Hojnik Robert (68')
   IZKLJUČENI
   Rače
   Podvinci
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  65'     25 - Polanec Anei
       18 - Pipenbaher Gašper
  65'     17 - Rajšp Žan
       20 - Goljat Žiga
  79'     2 - Trantura Jure
       24 - Kogoj Rok
  84'     19 - Novak Nino
       8 - Knez Alen
  84'     31 - Volmut Aljaž
       1 - Glušič Rene
   Podvinci
  Minuta  Igralec
  65'     6 - Marković Vlado
       9 - Pihler Alen
  87'     14 - Kocbek Mario
       27 - Kolenko Jakob
  89'     23 - Rižnar Rene
       19 - Gorenjak Patrik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan