Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki – skupina B  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 16. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Ašenberger Matevž NK Laško 9 2 0
Jagrič Tjan NK Imeno 8 0 1
Pišek Matic NK Imeno 6 0 0
Privšek Andraž NK Laško 4 0 0
Gunzek Jan NK Imeno 4 0 0
Korat Jure NK Laško 3 0 0
Knez Jaša NK Laško 3 0 0
Herič Aljaž NK Šmarje 3 0 0
Merdanović Iman NK Krško Posavje B 3 0 0
Motore Vito NK Krško Posavje B 3 0 0
Pezdevšek Gašper NK Šmarje 3 0 0
Doberšek Gal NK Imeno 3 1 0
Čop Matija NK Laško 2 0 0
Hrnjački Kovač Lovro NK Laško 2 0 0
Pribožič Lan NK Krško Posavje B 2 0 0
Zakšek Tian NK Krško Posavje B 2 0 0
Trbovc Kmetič Anže NK Imeno 2 0 0
Leskovar Domen NK Laško 2 0 0
Zorko Max NK Krško Posavje B 2 0 0
Osmanaj Ramadan NK Krško Posavje B 2 1 0
Bizjak Jakob NK Šmarje 2 1 0
Ibrišević Harun NK Laško 1 0 0
Rezec Tian NK Laško 1 0 0
Erker Samuel * NK Rogaška B 1 0 0
Tičić David * NK Rogaška B 1 0 0
Arzenšek Žiga * NK Rogaška B 1 0 0
Božič Tian NK Krško Posavje B 1 0 0
Prah Jon NK Imeno 1 0 0
Šturbej Maj * NK Rogaška B 1 0 0
Ulaga Nik NK Laško 1 0 0
Hrup Jaka * NK Rogaška B 1 0 0
Štrucl Patrik NK Krško Posavje B 1 0 0
Boštjančič Anže NK Šmarje 1 0 0
Vrbek Andraž NK Šmarje 1 0 0
Jagrič Aljaž NK Krško Posavje B 1 0 0
Ratej Jošt NK Šmarje 1 0 0
Mavsar Blaž NK Krško Posavje B 1 0 0
Gjorgievski Kiril NK Krško Posavje B 1 0 0
Sovinc Žiga NK Imeno 1 0 0
Ojsteršek Jakob NK Laško 1 0 0
Pentek Jakob NK Laško 1 1 0
Ocvirk Tim NK Laško 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan