Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina A  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  02.09.23 
02.09.23 Šmartno 1928 : NK Krško Posavje A 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 NK Šampion MAKRO MIKRO : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 NK Šoštanj : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 Rudar Velenje A : NK Celje A 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 *Zreče : NK Žalec 0 : 0(0 : 0)
2. krog  09.09.23 
09.09.23 NK Krško Posavje A : NK Žalec 0 : 0(0 : 0)
09.09.23 NK Celje A : *Zreče 0 : 0(0 : 0)
09.09.23 NK Šoštanj : Rudar Velenje A 0 : 0(0 : 0)
09.09.23 Dravinja : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
09.09.23 Šmartno 1928 : NK Šampion MAKRO MIKRO 0 : 0(0 : 0)
3. krog  16.09.23 
16.09.23 NK Šampion MAKRO MIKRO : NK Krško Posavje A 0 : 0(0 : 0)
19.09.23 Rudar Velenje A : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
16.09.23 Šmartno 1928 : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
22.09.23 *Zreče : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
16.09.23 NK Žalec : NK Celje A 0 : 0(0 : 0)
4. krog  23.09.23 
24.09.23 NK Krško Posavje A : NK Celje A 0:0(0:0)
19.09.23 NK Šoštanj : NK Žalec 0 : 0(0 : 0)
23.09.23 Dravinja : *Zreče 0 : 0(0 : 0)
23.09.23 Šmartno 1928 : Rudar Velenje A 0 : 0(0 : 0)
24.09.23 NK Šampion MAKRO MIKRO : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
5. krog  30.09.23 
11.11.23 NK Krško Posavje A : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
30.09.23 Rudar Velenje A : NK Šampion MAKRO MIKRO 0:0(0:0)
30.09.23 *Zreče : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
30.09.23 NK Žalec : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
30.09.23 NK Celje A : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
6. krog  07.10.23 
07.10.23 NK Krško Posavje A : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
07.10.23 Dravinja : NK Celje A 0 : 0(0 : 0)
07.10.23 Šmartno 1928 : NK Žalec 0 : 0(0 : 0)
07.10.23 NK Šampion MAKRO MIKRO : *Zreče 0 : 0(0 : 0)
06.10.23 Rudar Velenje A : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
7. krog  14.10.23 
14.10.23 Rudar Velenje A : NK Krško Posavje A 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 *Zreče : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 NK Žalec : NK Šampion MAKRO MIKRO 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 NK Celje A : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 NK Šoštanj : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
8. krog  21.10.23 
21.10.23 NK Krško Posavje A : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
21.10.23 Šmartno 1928 : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
05.11.23 NK Šampion MAKRO MIKRO : NK Celje A 0 : 0(0 : 0)
21.10.23 ND Mozirje A : NK Žalec 0 : 0(0 : 0)
21.10.23 Rudar Velenje A : *Zreče 0 : 0(0 : 0)
9. krog  28.10.23 
28.10.23 *Zreče : NK Krško Posavje A 0 : 0(0 : 0)
28.10.23 NK Žalec : Rudar Velenje A 0 : 0(0 : 0)
28.10.23 NK Celje A : ND Mozirje A 0 : 0(0 : 0)
28.10.23 NK Šoštanj : NK Šampion MAKRO MIKRO 0 : 0(0 : 0)
28.10.23 Dravinja : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
10. krog  06.04.24 
06.04.24 NK Krško Posavje A : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
09.04.24 Dravinja : NK Šampion MAKRO MIKRO 0 : 0(0 : 0)
06.04.24 ND Mozirje A : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
06.04.24 NK Celje A : Rudar Velenje A 0 : 0(0 : 0)
11. krog  13.04.24 
16.04.24 NK Žalec : NK Krško Posavje A
13.04.24 Rudar Velenje A : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
13.04.24 ND Mozirje A : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
13.04.24 NK Šampion MAKRO MIKRO : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
12. krog  20.04.24 
20.04.24 NK Krško Posavje A : NK Šampion MAKRO MIKRO 0 : 0(0 : 0)
20.04.24 ND Mozirje A : Šmartno 1928 0 : 0(0 : 0)
25.04.24 Dravinja : Rudar Velenje A
20.04.24 NK Celje A : NK Žalec
13. krog  27.04.24 
27.04.24 NK Celje A : NK Krško Posavje A
04.04.24 NK Žalec : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
27.04.24 Rudar Velenje A : Šmartno 1928
27.04.24 ND Mozirje A : NK Šampion MAKRO MIKRO
14. krog  11.05.24 
11.05.24 ND Mozirje A : NK Krško Posavje A
11.05.24 NK Šampion MAKRO MIKRO : Rudar Velenje A
11.05.24 Dravinja : NK Žalec
11.05.24 NK Šoštanj : NK Celje A
15. krog  18.05.24 
18.05.24 NK Šoštanj : NK Krško Posavje A
18.05.24 NK Celje A : Dravinja
18.05.24 NK Žalec : Šmartno 1928
18.05.24 ND Mozirje A : Rudar Velenje A
16. krog  25.05.24 
25.05.24 NK Krško Posavje A : Rudar Velenje A
22.04.24 NK Šampion MAKRO MIKRO : NK Žalec 0 : 0(0 : 0)
25.05.24 Šmartno 1928 : NK Celje A
25.05.24 Dravinja : NK Šoštanj
17. krog  01.06.24 
01.06.24 Dravinja : NK Krško Posavje A
01.06.24 NK Šoštanj : Šmartno 1928
01.06.24 NK Celje A : NK Šampion MAKRO MIKRO
23.04.24 NK Žalec : ND Mozirje A
18. krog  08.06.24 
08.06.24 Rudar Velenje A : NK Žalec
08.06.24 ND Mozirje A : NK Celje A
08.06.24 NK Šampion MAKRO MIKRO : NK Šoštanj
08.06.24 Šmartno 1928 : Dravinja
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan