Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  02.09.23 
02.09.23 Šmartno 1928 : NK Laško 12 : 1(3 : 0)
02.09.23 NK Vojnik : Dravinja 0 : 3(u.d.)
03.09.23 Zreče : Brežice 1919 3 : 0(u.d.)
05.09.23 NK Šentjur : NK Rogaška 1 : 0(0 : 0)
01.09.23 NK Šoštanj : ND Mozirje - NK Ljubno 6 : 1(3 : 1)
2. krog  09.09.23 
09.09.23 NK Rogaška : ND Mozirje - NK Ljubno 9 : 0(5 : 0)
10.09.23 Brežice 1919 : NK Šentjur 6 : 0(3 : 0)
18.11.23 Dravinja : Zreče 7 : 1(4 : 0)
09.09.23 NK Laško : NK Vojnik 4 : 0(2 : 0)
09.09.23 Združena Savinjska : Šmartno 1928 6 : 2(3 : 1)
3. krog  16.09.23 
17.09.23 NK Vojnik : Združena Savinjska 2 : 8(0 : 4)
16.09.23 Zreče : NK Laško 6 : 0(4 : 0)
16.09.23 NK Šentjur : Dravinja 2 : 2(0 : 0)
16.09.23 Brežice 1919 : ND Mozirje - NK Ljubno 4 : 0(3 : 0)
16.09.23 NK Šoštanj : NK Rogaška 1 : 2(0 : 1)
4. krog  23.09.23 
04.10.23 Brežice 1919 : NK Šoštanj 5 : 4(5 : 1)
23.09.23 Dravinja : ND Mozirje - NK Ljubno 2 : 0(2 : 0)
23.09.23 NK Laško : NK Šentjur 2 : 11(1 : 4)
23.09.23 Združena Savinjska : Zreče 7 : 0(2 : 0)
23.09.23 NK Vojnik : Šmartno 1928 0 : 3(0 : 2)
5. krog  30.09.23 
30.09.23 Zreče : Šmartno 1928 5 : 2(2 : 1)
30.09.23 Dravinja : NK Šoštanj 0 : 6(0 : 3)
30.09.23 NK Šentjur : Združena Savinjska 0 : 2(0 : 0)
30.09.23 NK Laško : ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 1(2 : 0)
18.10.23 NK Rogaška : Brežice 1919 2 : 1(0 : 1)
6. krog  07.10.23 
07.10.23 Dravinja : NK Rogaška 1 : 5(0 : 1)
10.10.23 NK Laško : NK Šoštanj 1 : 7(1 : 2)
07.10.23 Združena Savinjska : ND Mozirje - NK Ljubno 2 : 0(2 : 0)
10.10.23 Šmartno 1928 : NK Šentjur 1 : 5(1 : 2)
07.10.23 NK Vojnik : Zreče 2 : 3(1 : 2)
7. krog  14.10.23 
14.10.23 NK Šentjur : NK Vojnik 6 : 1(5 : 0)
14.10.23 ND Mozirje - NK Ljubno : Šmartno 1928 0 : 3(0 : 2)
14.10.23 Združena Savinjska : NK Šoštanj 2 : 0(1 : 0)
14.10.23 NK Rogaška : NK Laško 8 : 0(4 : 0)
14.10.23 Brežice 1919 : Dravinja 3 : 0(1 : 0)
8. krog  21.10.23 
21.10.23 NK Laško : Brežice 1919 0 : 8(0 : 2)
21.10.23 Združena Savinjska : NK Rogaška 1 : 0(0 : 0)
19.10.23 Šmartno 1928 : NK Šoštanj 3 : 4(1 : 0)
25.10.23 NK Vojnik : ND Mozirje - NK Ljubno 2 : 4(1 : 1)
21.10.23 Zreče : NK Šentjur 3 : 1(2 : 0)
9. krog  28.10.23 
28.10.23 ND Mozirje - NK Ljubno : Zreče 0 : 2(0 : 2)
28.10.23 NK Rogaška : Šmartno 1928 9 : 0(3 : 0)
28.10.23 Brežice 1919 : Združena Savinjska 1 : 2(0 : 1)
28.10.23 Dravinja : NK Laško 9 : 0(5 : 0)
28.10.23 NK Vojnik : NK Šoštanj 0 : 8(0 : 8)
10. krog  04.11.23 
04.11.23 Dravinja : Združena Savinjska 0 : 2(0 : 0)
04.11.23 Šmartno 1928 : Brežice 1919 3 : 2(1 : 2)
04.11.23 NK Vojnik : NK Rogaška 0 : 14(0 : 8)
04.11.23 Zreče : NK Šoštanj 2 : 3(0 : 2)
04.11.23 NK Šentjur : ND Mozirje - NK Ljubno 1 : 0(1 : 0)
11. krog  11.11.23 
13.03.24 NK Šoštanj : NK Šentjur
11.11.23 NK Rogaška : Zreče 7 : 0(3 : 0)
18.11.23 Brežice 1919 : NK Vojnik 3 : 0(u.d.)
14.11.23 Dravinja : Šmartno 1928 3 : 1(1 : 1)
11.11.23 NK Laško : Združena Savinjska 1 : 6(1 : 4)
12. krog  09.03.24 
12.03.24 NK Laško : Šmartno 1928
09.03.24 Dravinja : NK Vojnik
09.03.24 Brežice 1919 : Zreče
09.03.24 NK Rogaška : NK Šentjur
09.03.24 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Šoštanj
13. krog  16.03.24 
16.03.24 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Rogaška
16.03.24 NK Šentjur : Brežice 1919
16.03.24 Zreče : Dravinja
16.03.24 NK Vojnik : NK Laško
16.03.24 Šmartno 1928 : Združena Savinjska
14. krog  23.03.24 
23.03.24 Združena Savinjska : NK Vojnik
23.03.24 NK Laško : Zreče
23.03.24 Dravinja : NK Šentjur
23.03.24 ND Mozirje - NK Ljubno : Brežice 1919
23.03.24 NK Rogaška : NK Šoštanj
15. krog  30.03.24 
30.03.24 NK Šoštanj : Brežice 1919
30.03.24 ND Mozirje - NK Ljubno : Dravinja
30.03.24 NK Šentjur : NK Laško
30.03.24 Zreče : Združena Savinjska
30.03.24 Šmartno 1928 : NK Vojnik
16. krog  06.04.24 
06.04.24 Šmartno 1928 : Zreče
06.04.24 NK Šoštanj : Dravinja
06.04.24 Združena Savinjska : NK Šentjur
06.04.24 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Laško
06.04.24 Brežice 1919 : NK Rogaška
17. krog  13.04.24 
13.04.24 NK Rogaška : Dravinja
13.04.24 NK Šoštanj : NK Laško
13.04.24 ND Mozirje - NK Ljubno : Združena Savinjska
13.04.24 NK Šentjur : Šmartno 1928
13.04.24 Zreče : NK Vojnik
18. krog  20.04.24 
20.04.24 NK Vojnik : NK Šentjur
20.04.24 NK Šoštanj : Združena Savinjska
20.04.24 Šmartno 1928 : ND Mozirje - NK Ljubno
20.04.24 NK Laško : NK Rogaška
20.04.24 Dravinja : Brežice 1919
19. krog  27.04.24 
27.04.24 Brežice 1919 : NK Laško
27.04.24 NK Rogaška : Združena Savinjska
27.04.24 NK Šoštanj : Šmartno 1928
27.04.24 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Vojnik
27.04.24 NK Šentjur : Zreče
20. krog  04.05.24 
04.05.24 Zreče : ND Mozirje - NK Ljubno
04.05.24 Šmartno 1928 : NK Rogaška
04.05.24 Združena Savinjska : Brežice 1919
04.05.24 NK Laško : Dravinja
04.05.24 NK Šoštanj : NK Vojnik
21. krog  11.05.24 
11.05.24 Združena Savinjska : Dravinja
11.05.24 Brežice 1919 : Šmartno 1928
11.05.24 NK Rogaška : NK Vojnik
11.05.24 NK Šoštanj : Zreče
11.05.24 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Šentjur
22. krog  18.05.24 
18.05.24 NK Šentjur : NK Šoštanj
18.05.24 Zreče : NK Rogaška
18.05.24 NK Vojnik : Brežice 1919
18.05.24 Šmartno 1928 : Dravinja
18.05.24 Združena Savinjska : NK Laško
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan