Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  12.08.23 
12.08.23 Rače : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0(0 : 0)
30.08.23 ZASE Videm : Korotan Prevalje 2 : 0(2 : 0)
12.08.23 Drava Ptuj : Šampion 4 : 0(2 : 0)
13.08.23 Zavrč : Premium Dobrovce 3 : 0(0 : 0)
26.08.23 Koroška Dravograd : IBLO Podvinci 0 : 4(0 : 3)
12.08.23 Hajdina : Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 0(2 : 0)
24.08.23 Krško : Šmartno 1928 9 : 0(8 : 0)
2. krog  19.08.23 
19.08.23 Avto Rajh Ljutomer : Šmartno 1928 2 : 1(2 : 1)
19.08.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Krško 3 : 2(0 : 1)
19.08.23 IBLO Podvinci : Hajdina 1 : 0(0 : 0)
19.08.23 Premium Dobrovce : Koroška Dravograd 0 : 2(0 : 1)
20.08.23 Šampion : Zavrč 1 : 1(0 : 1)
19.08.23 Korotan Prevalje : Drava Ptuj 0 : 3(0 : 1)
19.08.23 Rače : ZASE Videm 0 : 2(0 : 1)
3. krog  02.09.23 
03.09.23 ZASE Videm : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1(2 : 0)
02.09.23 Drava Ptuj : Rače 5 : 0(2 : 0)
02.09.23 Zavrč : Korotan Prevalje 1 : 1(1 : 0)
02.09.23 Koroška Dravograd : Šampion 0 : 4(0 : 2)
02.09.23 Hajdina : Premium Dobrovce 3 : 0(3 : 0)
02.09.23 Krško : IBLO Podvinci 1 : 1(0 : 1)
03.09.23 Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 3(0 : 0)
4. krog  09.09.23 
09.09.23 Avto Rajh Ljutomer : Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 0(2 : 0)
09.09.23 IBLO Podvinci : Šmartno 1928 3 : 0(1 : 0)
09.09.23 Premium Dobrovce : Krško 1 : 2(0 : 1)
09.09.23 Šampion : Hajdina 3 : 1(2 : 1)
09.09.23 Korotan Prevalje : Koroška Dravograd 5 : 0(1 : 0)
09.09.23 Rače : Zavrč 1 : 0(0 : 0)
09.09.23 ZASE Videm : Drava Ptuj 2 : 2(1 : 1)
5. krog  16.09.23 
16.09.23 Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 7 : 0(4 : 0)
16.09.23 Zavrč : ZASE Videm 1 : 1(0 : 1)
16.09.23 Koroška Dravograd : Rače 0 : 2(0 : 0)
16.09.23 Hajdina : Korotan Prevalje 1 : 2(1 : 1)
16.09.23 Krško : Šampion 1 : 0(0 : 0)
17.09.23 Šmartno 1928 : Premium Dobrovce 1 : 2(1 : 2)
16.09.23 Brežice 1919 Terme Čatež : IBLO Podvinci 5 : 1(3 : 0)
6. krog  23.09.23 
23.09.23 Avto Rajh Ljutomer : IBLO Podvinci 1 : 1(1 : 0)
23.09.23 Premium Dobrovce : Brežice 1919 Terme Čatež 5 : 2(3 : 1)
23.09.23 Šampion : Šmartno 1928 2 : 5(1 : 1)
23.09.23 Korotan Prevalje : Krško 4 : 2(2 : 1)
23.09.23 Rače : Hajdina 3 : 2(0 : 1)
24.09.23 ZASE Videm : Koroška Dravograd 2 : 0(0 : 0)
23.09.23 Drava Ptuj : Zavrč 2 : 0(0 : 0)
7. krog  30.09.23 
30.09.23 Zavrč : Avto Rajh Ljutomer 1 : 2(1 : 1)
01.10.23 Koroška Dravograd : Drava Ptuj 0 : 6(0 : 2)
30.09.23 Hajdina : ZASE Videm 1 : 1(0 : 0)
30.09.23 Krško : Rače 3 : 1(1 : 1)
01.10.23 Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 0(0 : 0)
30.09.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Šampion 8 : 2(5 : 1)
30.09.23 IBLO Podvinci : Premium Dobrovce 1 : 0(1 : 0)
8. krog  07.10.23 
07.10.23 Avto Rajh Ljutomer : Premium Dobrovce 3 : 0(1 : 0)
07.10.23 Šampion : IBLO Podvinci 3 : 2(1 : 0)
08.10.23 Korotan Prevalje : Brežice 1919 Terme Čatež 4 : 0(2 : 0)
07.10.23 Rače : Šmartno 1928 3 : 1(2 : 0)
08.10.23 ZASE Videm : Krško 4 : 3(2 : 1)
07.10.23 Drava Ptuj : Hajdina 2 : 1(1 : 0)
07.10.23 Zavrč : Koroška Dravograd 3 : 0(1 : 0)
9. krog  14.10.23 
14.10.23 Koroška Dravograd : Avto Rajh Ljutomer 1 : 2(1 : 1)
14.10.23 Hajdina : Zavrč 1 : 0(0 : 0)
14.10.23 Krško : Drava Ptuj 3 : 0(1 : 0)
15.11.23 Šmartno 1928 : ZASE Videm 3 : 1(0 : 1)
14.10.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Rače 4 : 1(2 : 1)
14.10.23 IBLO Podvinci : Korotan Prevalje 2 : 2(1 : 1)
14.10.23 Premium Dobrovce : Šampion 2 : 2(1 : 2)
10. krog  21.10.23 
21.10.23 Avto Rajh Ljutomer : Šampion 1 : 2(0 : 1)
21.10.23 Korotan Prevalje : Premium Dobrovce 4 : 0(3 : 0)
21.10.23 Rače : IBLO Podvinci 0 : 0(0 : 0)
22.10.23 ZASE Videm : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0(0 : 0)
21.10.23 Drava Ptuj : Šmartno 1928 4 : 0(2 : 0)
21.10.23 Zavrč : Krško 2 : 2(1 : 1)
21.10.23 Koroška Dravograd : Hajdina 1 : 3(0 : 2)
11. krog  28.10.23 
28.10.23 Hajdina : Avto Rajh Ljutomer 6 : 3(3 : 1)
28.10.23 Krško : Koroška Dravograd 9 : 1(5 : 1)
29.10.23 Šmartno 1928 : Zavrč 0 : 4(0 : 0)
28.10.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Drava Ptuj 1 : 2(1 : 0)
28.10.23 IBLO Podvinci : ZASE Videm 1 : 2(0 : 0)
28.10.23 Premium Dobrovce : Rače 2 : 1(0 : 0)
28.10.23 Šampion : Korotan Prevalje 1 : 3(0 : 1)
12. krog  04.11.23 
04.11.23 Avto Rajh Ljutomer : Korotan Prevalje 3 : 0(2 : 0)
04.11.23 Rače : Šampion 2 : 3(0 : 1)
04.11.23 ZASE Videm : Premium Dobrovce 2 : 1(1 : 0)
15.11.23 Drava Ptuj : IBLO Podvinci 5 : 1(1 : 0)
04.11.23 Zavrč : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 1(1 : 1)
04.11.23 Koroška Dravograd : Šmartno 1928 1 : 2(1 : 1)
05.11.23 Hajdina : Krško 2 : 5(0 : 4)
13. krog  11.11.23 
11.11.23 Krško : Avto Rajh Ljutomer 2 : 2(0 : 1)
11.11.23 Šmartno 1928 : Hajdina 0 : 1(0 : 1)
11.11.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Koroška Dravograd 7 : 1(4 : 0)
11.11.23 IBLO Podvinci : Zavrč 4 : 2(0 : 1)
11.11.23 Premium Dobrovce : Drava Ptuj 1 : 1(0 : 0)
12.11.23 Šampion : ZASE Videm 0 : 3(0 : 2)
11.11.23 Korotan Prevalje : Rače 1 : 0(0 : 0)
14. krog  18.11.23 
18.11.23 Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0(0 : 0)
18.11.23 Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1(0 : 1)
18.11.23 Šampion : Drava Ptuj 0 : 0(0 : 0)
18.11.23 Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3(0 : 0)
18.11.23 IBLO Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2(4 : 0)
18.11.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1(1 : 0)
19.11.23 Šmartno 1928 : Krško 1 : 0(0 : 0)
15. krog  09.03.24 
10.03.24 Šmartno 1928 : Avto Rajh Ljutomer 4 : 2(1 : 0)
08.03.24 Krško : Brežice 1919 Terme Čatež 5 : 0(2 : 0)
09.03.24 Hajdina : IBLO Podvinci 2 : 1(1 : 1)
09.03.24 Koroška Dravograd : Premium Dobrovce 1 : 1(1 : 0)
09.03.24 Zavrč : Šampion 1 : 2(1 : 0)
09.03.24 Drava Ptuj : Korotan Prevalje 3 : 0(0 : 0)
10.03.24 ZASE Videm : Rače 3 : 0(1 : 0)
16. krog  16.03.24 
16.03.24 Avto Rajh Ljutomer : ZASE Videm 1 : 2(1 : 0)
16.03.24 Rače : Drava Ptuj 3 : 1(1 : 0)
16.03.24 Korotan Prevalje : Zavrč 1 : 1(1 : 1)
16.03.24 Šampion : Koroška Dravograd 6 : 0(4 : 0)
16.03.24 Premium Dobrovce : Hajdina 1 : 0(1 : 0)
16.03.24 IBLO Podvinci : Krško 2 : 1(1 : 0)
16.03.24 Brežice 1919 Terme Čatež : Šmartno 1928 4 : 4(2 : 1)
17. krog  23.03.24 
23.03.24 Brežice 1919 Terme Čatež : Avto Rajh Ljutomer 8 : 0(3 : 0)
24.03.24 Šmartno 1928 : IBLO Podvinci 2 : 0(0 : 0)
22.03.24 Krško : Premium Dobrovce 6 : 0(4 : 0)
23.03.24 Hajdina : Šampion 1 : 2(0 : 2)
23.03.24 Koroška Dravograd : Korotan Prevalje 1 : 3(0 : 0)
23.03.24 Zavrč : Rače 2 : 1(2 : 1)
23.03.24 Drava Ptuj : ZASE Videm 3 : 1(2 : 1)
18. krog  30.03.24 
30.03.24 Avto Rajh Ljutomer : Drava Ptuj 1 : 3(1 : 2)
30.03.24 ZASE Videm : Zavrč 1 : 4(1 : 2)
30.03.24 Rače : Koroška Dravograd 6 : 0(4 : 0)
30.03.24 Korotan Prevalje : Hajdina 3 : 0(1 : 0)
30.03.24 Šampion : Krško 1 : 2(0 : 1)
30.03.24 Premium Dobrovce : Šmartno 1928 2 : 1(1 : 0)
30.03.24 IBLO Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2(0 : 1)
19. krog  06.04.24 
06.04.24 IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1(1 : 0)
06.04.24 Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1(1 : 0)
07.04.24 Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2(0 : 1)
06.04.24 Krško : Korotan Prevalje 3 : 3(2 : 0)
06.04.24 Hajdina : Rače 1 : 1(0 : 0)
07.04.24 Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4(0 : 0)
06.04.24 Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4(0 : 3)
20. krog  13.04.24 
13.04.24 Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2(4 : 2)
13.04.24 Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1(1 : 1)
13.04.24 ZASE Videm : Hajdina 0 : 1(0 : 0)
13.04.24 Rače : Krško 1 : 1(0 : 0)
13.04.24 Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1(2 : 1)
13.04.24 Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3(1 : 1)
13.04.24 Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1(0 : 1)
21. krog  20.04.24 
20.04.24 Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer
20.04.24 IBLO Podvinci : Šampion
20.04.24 Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje
21.04.24 Šmartno 1928 : Rače
19.04.24 Krško : ZASE Videm
20.04.24 Hajdina : Drava Ptuj
20.04.24 Koroška Dravograd : Zavrč
22. krog  27.04.24 
27.04.24 Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd
27.04.24 Zavrč : Hajdina
27.04.24 Drava Ptuj : Krško
28.04.24 ZASE Videm : Šmartno 1928
27.04.24 Rače : Brežice 1919 Terme Čatež
27.04.24 Korotan Prevalje : IBLO Podvinci
27.04.24 Šampion : Premium Dobrovce
23. krog  04.05.24 
04.05.24 Šampion : Avto Rajh Ljutomer
04.05.24 Premium Dobrovce : Korotan Prevalje
04.05.24 IBLO Podvinci : Rače
03.05.24 Brežice 1919 Terme Čatež : ZASE Videm
05.05.24 Šmartno 1928 : Drava Ptuj
04.05.24 Krško : Zavrč
04.05.24 Hajdina : Koroška Dravograd
24. krog  11.05.24 
11.05.24 Avto Rajh Ljutomer : Hajdina
11.05.24 Koroška Dravograd : Krško
11.05.24 Zavrč : Šmartno 1928
11.05.24 Drava Ptuj : Brežice 1919 Terme Čatež
12.05.24 ZASE Videm : IBLO Podvinci
11.05.24 Rače : Premium Dobrovce
11.05.24 Korotan Prevalje : Šampion
25. krog  18.05.24 
18.05.24 Korotan Prevalje : Avto Rajh Ljutomer
18.05.24 Šampion : Rače
18.05.24 Premium Dobrovce : ZASE Videm
18.05.24 IBLO Podvinci : Drava Ptuj
18.05.24 Brežice 1919 Terme Čatež : Zavrč
19.05.24 Šmartno 1928 : Koroška Dravograd
18.05.24 Krško : Hajdina
26. krog  25.05.24 
25.05.24 Avto Rajh Ljutomer : Krško
25.05.24 Hajdina : Šmartno 1928
25.05.24 Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež
25.05.24 Zavrč : IBLO Podvinci
25.05.24 Drava Ptuj : Premium Dobrovce
25.05.24 ZASE Videm : Šampion
25.05.24 Rače : Korotan Prevalje
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan