Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 26. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Ribič Žiga Krško 26 0 0
Tanyi Miklos Barnabas Brežice 1919 Terme Čatež 19 0 0
Kurež Robert ZASE Videm 19 1 0
Orovič Jernej IBLO Podvinci 17 0 0
Omerovič Semin Šmartno 1928 14 1 0
Jurečič Žiga Krško 11 3 0
Klarić Jan Brežice 1919 Terme Čatež 11 0 1
Medved Nejc Hajdina 10 0 0
Zakrajšek Tomaž Krško 10 0 0
Torra Jetmir Šampion 10 0 0
Erhatič Nik Drava Ptuj 10 9 0
Begonja Roko Drava Ptuj 9 0 0
Petrinec Luka Zavrč 9 0 0
Plesec Nejc Korotan Prevalje 9 0 0
Kovač Blaž Korotan Prevalje 9 0 0
Zorko Rok Zavrč 9 1 0
Rogina Simon Drava Ptuj 9 1 0
Regvar Timon Krško 9 1 0
Kahvedžić Armin Korotan Prevalje 9 1 0
Potočnik Denis Zavrč 9 6 0
Predikaka Gregor Zavrč 8 0 0
Mlakar Klemen Drava Ptuj 8 0 0
Kmetec Tai Drava Ptuj 8 0 0
Ljubec Daniel Hajdina 8 0 0
Emeršič Ian Hajdina 8 3 0
Šalamun Niko Drava Ptuj 7 0 0
Skuhala Mario Avto Rajh Ljutomer 7 0 0
Grešovnik Urh Korotan Prevalje 7 0 0
Podbrežnik Elvino Premium Dobrovce 7 0 0
Ketiš Tilen Avto Rajh Ljutomer 7 3 0
Kovač Kan Korotan Prevalje 7 3 0
Dukađin Dino Drava Ptuj 6 0 0
Kogelnik Peter Koroška Dravograd 6 0 0
Sirk Lev Brežice 1919 Terme Čatež 6 0 0
Blaj Marcel Drava Ptuj 6 0 0
Sojč Žiga Šmartno 1928 6 0 0
Radovič Niki Krško 6 0 0
Pipenbaher Gašper Rače 6 1 0
Pipenbaher Nejc Rače 6 1 0
Pranjič Darko Šmartno 1928 6 2 0
Vižintin Pavel Šmartno 1928 5 0 0
Lipavšek Kristian Hajdina 5 0 0
Regović Nikola Brežice 1919 Terme Čatež 5 0 0
Demiri Aldin Premium Dobrovce 5 0 0
Macerl Rožle Šampion 5 0 0
Stojko Krevzel Gal Šampion 5 0 0
Ferčič Rok Premium Dobrovce 5 0 0
Petek Timotej Hajdina 5 1 0
Nemec Luka Avto Rajh Ljutomer 4 0 0
Šporin Tomaž Šampion 4 0 0
Gorenc Rok Krško 4 0 0
Krasniqi Edonis Šampion 4 0 0
Rajšp Žan Rače 4 0 0
Ferčec David ZASE Videm 4 0 0
Zajko Jan Ziko IBLO Podvinci 4 0 0
Lekše Lan Krško 4 0 0
Doplihar Liam Drava Ptuj 4 0 0
Zamuda Horvat Žan IBLO Podvinci 4 0 0
Janežič Filip Drava Ptuj 4 0 0
Lovenjak Luka Drava Ptuj 4 1 0
Horvat Nick Hanik Premium Dobrovce 4 1 0
Osterc Robert IBLO Podvinci 4 1 0
Kajzer Rok Zavrč 4 0 1
Kustrin Matic Brežice 1919 Terme Čatež 3 0 0
Bojnec Jaša Zavrč 3 0 0
Drnovšek Miha Krško 3 0 0
Dalipi Benjamin Krško 3 0 0
Šmrček David IBLO Podvinci 3 0 0
Leben Daniel Rače 3 0 0
Krajnc Sebastjan ZASE Videm 3 0 0
Buljubašić Faris Korotan Prevalje 3 0 0
Medved Rok Hajdina 3 0 0
Ellington Raeece Abdul - Haq Krško 3 0 0
Lazanski Luka Krško 3 0 0
Proykov Goran Rače 3 0 0
Nemec Tilen Avto Rajh Ljutomer 3 0 0
Bajs Domen Brežice 1919 Terme Čatež 3 0 0
Kukovec Matevž Zavrč 3 0 0
Kozar Tin Šampion 3 0 0
Hagan Cade Michael Brežice 1919 Terme Čatež 3 0 0
Bojnec Matija Hajdina 3 0 0
Vouk Gašper Šampion 3 0 0
Ploj Aljaž ZASE Videm 3 0 0
Lipec Urban Brežice 1919 Terme Čatež 3 0 0
Nikolič Santino Avto Rajh Ljutomer 3 0 0
Ozbetič Žiga Avto Rajh Ljutomer 3 0 0
Penič Maj Drava Ptuj 3 0 0
Sakač Leon Drava Ptuj 3 0 0
Mlinar Andraž Premium Dobrovce 3 2 0
Panič Primož Avto Rajh Ljutomer 3 2 0
Rogina Davor Koroška Dravograd 3 3 0
Črpič Jakob Krško 2 0 0
Vogrinec Valentin Hajdina 2 0 0
Petančič Tadej Krško 2 0 0
Regović Patrik Brežice 1919 Terme Čatež 2 0 0
Sagadin Kristjan Premium Dobrovce 2 0 0
Hervol Jaka Brežice 1919 Terme Čatež 2 0 0
Kužner Rok Šampion 2 0 0
Cesar Blaž ZASE Videm 2 0 0
Virag Matej Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Munda Primož Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Pal Matej Hajdina 2 0 0
Šalamun Karel Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Kolenko Jakob IBLO Podvinci 2 0 0
Kopušar Žan Šmartno 1928 2 0 0
Semenič Gašper Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Ibrahim Shettima Muhammad Brežice 1919 Terme Čatež 2 0 0
Jambriško Alen Zavrč 2 0 0
Vodeb Tim Rače 2 0 0
Marković Andrej Šmartno 1928 2 0 0
Pfeifer Urh Šmartno 1928 2 0 0
Rudolf Anej Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Pipuš Matic Korotan Prevalje 2 0 0
Akanni Samid Eniafe Oluwatimilehin IBLO Podvinci 2 0 0
Horvat Alen Rače 2 0 0
Jazbec Blaž Hajdina 2 0 0
Pristovnik Aljaž Rače 2 0 0
Bijol Andraž Korotan Prevalje 2 1 0
Pušnik Nik Šampion 2 1 0
Dodlek Timotej Rače 2 1 0
Zdovc Žiga ZASE Videm 2 0 1
Rec Angelo Timotej Drava Ptuj 2 0 1
Lazar Dražen Zavrč 1 0 0
Živič David IBLO Podvinci 1 0 0
Begović Din Drava Ptuj 1 0 0
Bertalanič Nino Avto Rajh Ljutomer 1 0 0
Selčan Jan Šampion 1 0 0
Knez Alen Rače 1 0 0
Mihalič Luka Šampion 1 0 0
Šimundža Jure Premium Dobrovce 1 0 0
Petrušić Siniša Premium Dobrovce 1 0 0
Križnik Sašo Šmartno 1928 1 0 0
Kokol Tai Rače 1 0 0
Sprinčnik Žan Koroška Dravograd 1 0 0
Ljubanić Dragan Koroška Dravograd 1 0 0
Hodnik Nik Gašper Šampion 1 0 0
Stanič Nik Krško 1 0 0
Sedej Vid Rače 1 0 0
Šiljeg Niki Šampion 1 0 0
Rajh Tilen Hajdina 1 0 0
Šegula Marko ZASE Videm 1 0 0
Volk Anže Šmartno 1928 1 0 0
Pihler Alen IBLO Podvinci 1 0 0
Stajnko Knez Noel Koroška Dravograd 1 0 0
Benotič Luka Premium Dobrovce 1 0 0
Kocuvan Rok Avto Rajh Ljutomer 1 0 0
Gegić Dejan Šmartno 1928 1 0 0
Dobovičnik Ben Šampion 1 0 0
Bajc Leon Krško 1 0 0
Cerjak Nik Brežice 1919 Terme Čatež 1 0 0
Štante Tjaš Šampion 1 0 0
Milojković Filip Koroška Dravograd 1 0 0
Svenšek Jure Rače 1 0 0
Letonja Dario Zavrč 1 0 0
Semenič Tilen Avto Rajh Ljutomer 1 0 0
Klanjšek Domen Premium Dobrovce 1 0 0
Rakar Michael Rače 1 0 0
Fink Dejan Korotan Prevalje 1 0 0
Kovačič David Krško 1 0 0
Žižek Marcel ZASE Videm 1 0 0
Župančič Jan Brežice 1919 Terme Čatež 1 0 0
Hervol Žiga Brežice 1919 Terme Čatež 1 0 0
Tanyi Benedek Brežice 1919 Terme Čatež 1 0 0
Smrečnik Boštjan Koroška Dravograd 1 0 0
Đuran Nejc ZASE Videm 1 0 0
Koren Marcel Zavrč 1 0 0
Drevenšek Marko Hajdina 1 0 0
Krebs Žiga Korotan Prevalje 1 0 0
Cesar Rok Zavrč 1 0 0
Krušič Žiga ZASE Videm 1 0 0
Kadrić Ajdin Šmartno 1928 1 0 0
Beršnjak David Šampion 1 0 0
Šiljeg Leon Šampion 1 0 0
Tursanović Jusuf Zavrč 1 0 0
Kasami Ali Koroška Dravograd 1 0 0
Cep Peter Hajdina 1 0 0
Žužek Žan Žak Šampion 1 1 0
Guimerans Lorenzo Jorge Rače 1 1 0
Gojkošek Tomaž Hajdina 1 0 1
Ramšak Žiga IBLO Podvinci 1 0 1
Petek Žan ZASE Videm 1 0 1
Šabotić Ferid Premium Dobrovce 1 0 1
Klampfer Enej Koroška Dravograd 1 0 1
Lampret Jan Koroška Dravograd 0 0 1
Jokanovic Luca Koroška Dravograd 0 0 1
Zupan Anej Rače 0 0 1
Rep Benjamin Avto Rajh Ljutomer 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan