Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U10  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.22 
03.09.22 NK Šampion : Rudar Velenje 0 : 0(0 : 0)
03.09.22 NK Celje : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
2. krog  10.09.22 
10.09.22 Rudar Velenje : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
10.09.22 ND Dravinja : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
3. krog  17.09.22 
25.10.22 ND Mozirje : ND Dravinja 0 : 0(0 : 0)
17.09.22 NK Celje : Rudar Velenje 0 : 0(0 : 0)
4. krog  24.09.22 
24.09.22 ND Dravinja : NK Celje 0 : 0(0 : 0)
24.09.22 NK Šampion : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
5. krog  01.10.22 
01.10.22 NK Celje : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
02.10.22 Rudar Velenje : ND Dravinja 0 : 0(0 : 0)
6. krog  08.10.22 
08.10.22 Rudar Velenje : NK Šampion 0 : 0(0 : 0)
14.10.22 ND Mozirje : NK Celje 0 : 0(0 : 0)
7. krog  15.10.22 
15.10.22 ND Mozirje : Rudar Velenje 0 : 0(0 : 0)
12.10.22 NK Šampion : ND Dravinja 0 : 0(0 : 0)
8. krog  22.10.22 
22.10.22 ND Dravinja : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
22.10.22 Rudar Velenje : NK Celje 0 : 0(0 : 0)
9. krog  01.04.23 
01.04.23 NK Celje : ND Dravinja
01.04.23 ND Mozirje : NK Šampion
10. krog  15.04.23 
15.04.23 NK Šampion : NK Celje
15.04.23 ND Dravinja : Rudar Velenje
11. krog  22.04.23 
22.04.23 NK Šampion : Rudar Velenje
22.04.23 ND Mozirje : NK Celje
12. krog  06.05.23 
06.05.23 Rudar Velenje : ND Mozirje
06.05.23 ND Dravinja : NK Šampion
13. krog  13.05.23 
13.05.23 ND Mozirje : ND Dravinja
13.05.23 NK Celje : Rudar Velenje
14. krog  20.05.23 
20.05.23 ND Dravinja : NK Celje
20.05.23 NK Šampion : ND Mozirje
15. krog  27.05.23 
27.05.23 NK Celje : NK Šampion
27.05.23 Rudar Velenje : ND Dravinja
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan