Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  04.09.22 
04.09.22 NK Rogaška B : NK Šampion B 3 : 5(2 : 2)
14.09.22 Kovinar Štore : Zreče 4 : 1(3 : 0)
04.09.22 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah B 10 : 1(u.d.)
2. krog  11.09.22 
11.09.22 Zreče : Mons Claudius 3 : 0(1 : 0)
11.09.22 NK Rogaška B : NK Šentjur 2 : 3(2 : 0)
11.09.22 NK Šampion B : Kovinar Štore 0 : 4(0 : 3)
3. krog  18.09.22 
18.09.22 Kovinar Štore : NK Šentjur 3 : 1(3 : 1)
18.09.22 Mons Claudius : NK Šampion B 2 : 0(1 : 0)
18.09.22 NK Šmarje pri Jelšah B : Zreče 0 : 6(0 : 3)
4. krog  25.09.22 
25.09.22 NK Šampion B : NK Šmarje pri Jelšah B 4 : 1(2 : 1)
25.09.22 Mons Claudius : NK Šentjur 1 : 3(1 : 0)
18.10.22 Kovinar Štore : NK Rogaška B 5 : 1(2 : 1)
5. krog  02.10.22 
02.10.22 Mons Claudius : NK Rogaška B 8 : 1(3 : 0)
02.10.22 NK Šmarje pri Jelšah B : NK Šentjur 0 : 12(0 : 3)
02.10.22 Zreče : NK Šampion B 1 : 1(1 : 1)
6. krog  09.10.22 
09.10.22 Zreče : NK Šentjur 0 : 4(0 : 2)
09.10.22 NK Rogaška B : NK Šmarje pri Jelšah B 7 : 0(2 : 0)
09.10.22 Kovinar Štore : Mons Claudius 6 : 0(3 : 0)
7. krog  16.10.22 
16.10.22 NK Šmarje pri Jelšah B : Kovinar Štore 0 : 8(0 : 4)
16.10.22 Zreče : NK Rogaška B 1 : 1(1 : 0)
16.10.22 NK Šampion B : NK Šentjur 0 : 2(0 : 0)
8. krog  23.10.22 
23.10.22 NK Šampion B : NK Rogaška B 1 : 2(1 : 0)
23.10.22 Zreče : Kovinar Štore 1 : 6(0 : 3)
23.10.22 NK Šmarje pri Jelšah B : Mons Claudius 1 : 6(1 : 2)
9. krog  30.10.22 
30.10.22 Mons Claudius : Zreče 4 : 0(2 : 0)
05.10.22 Kovinar Štore : NK Šampion B 7 : 1(4 : 0)
30.10.22 NK Rogaška B : NK Šentjur 3 : 2(1 : 0)
10. krog  06.11.22 
06.11.22 NK Šampion B : Mons Claudius 3 : 0(u.d.)
06.11.22 Zreče : NK Šmarje pri Jelšah B 3 : 2(2 : 2)
21.09.22 Kovinar Štore : NK Šentjur 2 : 0(2 : 0)
11. krog  05.03.23 
05.03.23 NK Šmarje pri Jelšah B : NK Šampion B 0 : 3(0 : 3)
05.03.23 Mons Claudius : NK Šentjur 1 : 0(1 : 0)
04.03.23 NK Rogaška B : Kovinar Štore 0 : 2(0 : 2)
12. krog  19.03.23 
19.03.23 NK Rogaška B : Mons Claudius 1 : 4(0 : 2)
19.03.23 NK Šmarje pri Jelšah B : NK Šentjur 0 : 6(0 : 4)
19.03.23 NK Šampion B : Zreče 5 : 1(3 : 1)
13. krog  26.03.23 
26.03.23 Zreče : NK Šentjur 0 : 4(0 : 3)
26.03.23 NK Šmarje pri Jelšah B : NK Rogaška B 2 : 7(1 : 4)
26.03.23 Mons Claudius : Kovinar Štore 1 : 6(1 : 2)
14. krog  02.04.23 
02.04.23 Kovinar Štore : NK Šmarje pri Jelšah B 6 : 0(5 : 0)
24.05.23 NK Rogaška B : Zreče 0 : 1(0 : 0)
02.04.23 NK Šampion B : NK Šentjur 2 : 0(2 : 0)
15. krog  16.04.23 
16.04.23 NK Rogaška B : NK Šampion B 3 : 3(0 : 1)
16.04.23 Kovinar Štore : Zreče 3 : 0(1 : 0)
16.04.23 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah B 2 : 0(1 : 0)
16. krog  23.04.23 
23.04.23 Zreče : Mons Claudius 1 : 0(0 : 0)
23.04.23 NK Šampion B : Kovinar Štore 1 : 2(1 : 1)
22.04.23 NK Rogaška B : NK Šentjur 3 : 3(2 : 1)
17. krog  07.05.23 
07.05.23 NK Šentjur : Kovinar Štore 2 : 0(1 : 0)
07.05.23 Mons Claudius : NK Šampion B 4 : 1(2 : 1)
07.05.23 NK Šmarje pri Jelšah B : Zreče 1 : 5(1 : 2)
18. krog  14.05.23 
14.05.23 NK Šampion B : NK Šmarje pri Jelšah B 5 : 0(1 : 0)
14.05.23 NK Šentjur : Mons Claudius 5 : 1(0 : 1)
30.05.23 NK Rogaška B : Kovinar Štore 2 : 3(2 : 3)
19. krog  21.05.23 
21.05.23 Mons Claudius : NK Rogaška B 5 : 1(2 : 1)
21.05.23 NK Šmarje pri Jelšah B : NK Šentjur 0 : 2(0 : 1)
22.05.23 Zreče : NK Šampion B 1 : 4(1 : 2)
20. krog  28.05.23 
31.05.23 NK Šentjur : Zreče 8 : 1(8 : 1)
28.05.23 NK Rogaška B : NK Šmarje pri Jelšah B 2 : 1(1 : 1)
28.05.23 Kovinar Štore : Mons Claudius 5 : 0(2 : 0)
21. krog  04.06.23 
04.06.23 NK Šmarje pri Jelšah B : Kovinar Štore 0 : 7(0 : 4)
04.06.23 Zreče : NK Rogaška B 6 : 2(5 : 1)
28.05.23 NK Šampion B : NK Šentjur 1 : 3(0 : 1)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan