Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Kovinar Štore 18 17 0 1 79:11 51
2. NK Šentjur 18 12 1 5 60:20 37
3. Mons Claudius 18 10 0 8 49:38 30
4. NK Šampion B 18 8 2 8 40:36 26
5. Zreče 18 7 2 9 32:49 23
6. NK Rogaška B 18 5 3 10 41:55 18
7. NK Šmarje pri Jelšah B 18 0 0 18 9:101 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
20. krog 04.06.23
Kovinar Štore:Mons Claudius 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška B:NK Šmarje pri Jelšah B 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šentjur:Zreče 8 : 1 (8 : 1) zapisnik
21. krog 04.06.23
NK Šampion B:NK Šentjur 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zreče:NK Rogaška B 6 : 2 (5 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah B:Kovinar Štore 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
19. krog 21.05.23
Mons Claudius:NK Rogaška B 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah B:NK Šentjur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zreče:NK Šampion B 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
18. krog 14.05.23
NK Šampion B:NK Šmarje pri Jelšah B 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šentjur:Mons Claudius 5 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška B:Kovinar Štore 2 : 3 (2 : 3) zapisnik
17. krog 07.05.23
Mons Claudius:NK Šampion B 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Šentjur:Kovinar Štore 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah B:Zreče 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
16. krog 23.04.23
NK Rogaška B:NK Šentjur 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
Zreče:Mons Claudius 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion B:Kovinar Štore 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
15. krog 16.04.23
Mons Claudius:NK Šmarje pri Jelšah B 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška B:NK Šampion B 3 : 3 (0 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:Zreče 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
14. krog 02.04.23
NK Šampion B:NK Šentjur 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Šmarje pri Jelšah B 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Rogaška B:Zreče 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
13. krog 26.03.23
NK Šmarje pri Jelšah B:NK Rogaška B 2 : 7 (1 : 4) zapisnik
Zreče:NK Šentjur 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Mons Claudius:Kovinar Štore 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
12. krog 19.03.23
NK Šampion B:Zreče 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah B:NK Šentjur 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
NK Rogaška B:Mons Claudius 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
11. krog 05.03.23
NK Rogaška B:Kovinar Štore 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Mons Claudius:NK Šentjur 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah B:NK Šampion B 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
10. krog 06.11.22
NK Šampion B:Mons Claudius 3 : 0 (u.d.) zapisnik
Zreče:NK Šmarje pri Jelšah B 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:NK Šentjur 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
9. krog 30.10.22
Kovinar Štore:NK Šampion B 7 : 1 (4 : 0) zapisnik
NK Rogaška B:NK Šentjur 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
Mons Claudius:Zreče 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
8. krog 23.10.22
NK Šmarje pri Jelšah B:Mons Claudius 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion B:NK Rogaška B 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Zreče:Kovinar Štore 1 : 6 (0 : 3) zapisnik
7. krog 16.10.22
NK Šmarje pri Jelšah B:Kovinar Štore 0 : 8 (0 : 4) zapisnik
NK Šampion B:NK Šentjur 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Zreče:NK Rogaška B 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
6. krog 09.10.22
NK Rogaška B:NK Šmarje pri Jelšah B 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zreče:NK Šentjur 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:Mons Claudius 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
5. krog 02.10.22
NK Šmarje pri Jelšah B:NK Šentjur 0 : 12 (0 : 3) zapisnik
Mons Claudius:NK Rogaška B 8 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zreče:NK Šampion B 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 25.09.22
NK Šampion B:NK Šmarje pri Jelšah B 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Šentjur 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Rogaška B 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
3. krog 18.09.22
Kovinar Štore:NK Šentjur 3 : 1 (3 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Šampion B 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah B:Zreče 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
2. krog 11.09.22
NK Rogaška B:NK Šentjur 2 : 3 (2 : 0) zapisnik
Zreče:Mons Claudius 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion B:Kovinar Štore 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
1. krog 04.09.22
NK Rogaška B:NK Šampion B 3 : 5 (2 : 2) zapisnik
Mons Claudius:NK Šmarje pri Jelšah B 10 : 1 (u.d.) zapisnik
Kovinar Štore:Zreče 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan