Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina A  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  04.09.22 
04.09.22 ND Polzela : NK Ljubno ob Savinji 6 : 2(6 : 0)
04.09.22 NK Šoštanj : ND Mozirje 0 : 4(0 : 0)
04.09.22 ŠD Partizan Prebold : NK Vransko 3 : 0(u.d.)
04.09.22 NK Celje B : Šmartno 1928 2 : 3(1 : 1)
2. krog  11.09.22 
11.09.22 NK Vransko : NK Celje B 7 : 1(3 : 0)
11.09.22 ND Mozirje : ŠD Partizan Prebold 2 : 4(1 : 3)
11.09.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 0 : 2(0 : 1)
11.09.22 Rudar Velenje B : ND Polzela 4 : 1(2 : 0)
3. krog  18.09.22 
18.09.22 NK Šoštanj : Rudar Velenje B 2 : 2(2 : 1)
22.09.22 ŠD Partizan Prebold : NK Ljubno ob Savinji 4 : 1(3 : 0)
18.09.22 NK Celje B : ND Mozirje 2 : 1(1 : 0)
18.09.22 NK Vransko : Šmartno 1928 7 : 0(1 : 0)
4. krog  25.09.22 
25.09.22 ND Mozirje : Šmartno 1928 4 : 1(3 : 0)
25.09.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Celje B 2 : 3(2 : 0)
25.09.22 Rudar Velenje B : ŠD Partizan Prebold 3 : 1(1 : 1)
25.09.22 ND Polzela : NK Šoštanj 0 : 0(0 : 0)
5. krog  02.10.22 
02.10.22 ŠD Partizan Prebold : ND Polzela 0 : 2(0 : 0)
02.10.22 NK Celje B : Rudar Velenje B 1 : 2(1 : 2)
27.10.22 Šmartno 1928 : NK Ljubno ob Savinji 5 : 1(1 : 0)
02.10.22 NK Vransko : ND Mozirje 5 : 1(1 : 0)
6. krog  09.10.22 
09.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Vransko 0 : 1(0 : 1)
05.10.22 Rudar Velenje B : Šmartno 1928 1 : 1(1 : 1)
09.10.22 ND Polzela : NK Celje B 2 : 2(1 : 2)
09.10.22 NK Šoštanj : ŠD Partizan Prebold 2 : 2(1 : 1)
7. krog  16.10.22 
16.10.22 NK Celje B : NK Šoštanj 6 : 2(4 : 0)
16.10.22 Šmartno 1928 : ND Polzela 3 : 2(1 : 1)
16.10.22 NK Vransko : Rudar Velenje B 1 : 0(0 : 0)
16.10.22 ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 7 : 1(4 : 0)
8. krog  23.10.22 
23.10.22 Rudar Velenje B : ND Mozirje 2 : 3(1 : 3)
23.10.22 ND Polzela : NK Vransko 0 : 3(0 : 0)
23.10.22 NK Šoštanj : Šmartno 1928 0 : 3(0 : 3)
23.10.22 ŠD Partizan Prebold : NK Celje B 3 : 1(1 : 0)
9. krog  30.10.22 
20.10.22 Šmartno 1928 : ŠD Partizan Prebold 2 : 5(0 : 2)
25.10.22 NK Vransko : NK Šoštanj 6 : 2(1 : 1)
06.11.22 ND Mozirje : ND Polzela 2 : 1(1 : 0)
30.10.22 NK Ljubno ob Savinji : Rudar Velenje B 2 : 5(1 : 3)
10. krog  19.03.23 
19.03.23 NK Ljubno ob Savinji : ND Polzela
19.03.23 ND Mozirje : NK Šoštanj
19.03.23 NK Vransko : ŠD Partizan Prebold
19.03.23 Šmartno 1928 : NK Celje B
11. krog  26.03.23 
26.03.23 NK Celje B : NK Vransko
26.03.23 ŠD Partizan Prebold : ND Mozirje
26.03.23 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji
26.03.23 ND Polzela : Rudar Velenje B
12. krog  02.04.23 
02.04.23 Rudar Velenje B : NK Šoštanj
02.04.23 NK Ljubno ob Savinji : ŠD Partizan Prebold
02.04.23 ND Mozirje : NK Celje B
02.04.23 Šmartno 1928 : NK Vransko
13. krog  16.04.23 
16.04.23 Šmartno 1928 : ND Mozirje
16.04.23 NK Celje B : NK Ljubno ob Savinji
16.04.23 ŠD Partizan Prebold : Rudar Velenje B
16.04.23 NK Šoštanj : ND Polzela
14. krog  23.04.23 
23.04.23 ND Polzela : ŠD Partizan Prebold
23.04.23 Rudar Velenje B : NK Celje B
23.04.23 NK Ljubno ob Savinji : Šmartno 1928
23.04.23 ND Mozirje : NK Vransko
15. krog  07.05.23 
07.05.23 NK Vransko : NK Ljubno ob Savinji
07.05.23 Šmartno 1928 : Rudar Velenje B
07.05.23 NK Celje B : ND Polzela
07.05.23 ŠD Partizan Prebold : NK Šoštanj
16. krog  14.05.23 
14.05.23 NK Šoštanj : NK Celje B
14.05.23 ND Polzela : Šmartno 1928
14.05.23 Rudar Velenje B : NK Vransko
14.05.23 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje
17. krog  21.05.23 
21.05.23 ND Mozirje : Rudar Velenje B
21.05.23 NK Vransko : ND Polzela
21.05.23 Šmartno 1928 : NK Šoštanj
21.05.23 NK Celje B : ŠD Partizan Prebold
18. krog  28.05.23 
28.05.23 ŠD Partizan Prebold : Šmartno 1928
28.05.23 NK Šoštanj : NK Vransko
28.05.23 ND Polzela : ND Mozirje
28.05.23 Rudar Velenje B : NK Ljubno ob Savinji
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan