Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  26.08.22 
26.08.22 NK Brežice 1919 : NK Laško 4 : 2(0 : 2)
25.10.22 Kovinar Štore : Zreče 0 : 8(0 : 1)
26.09.22 NK Šoštanj : NK Posavje Krško B 4 : 0(2 : 0)
27.08.22 ND Mozirje : NK Šentjur 2 : 0(0 : 0)
18.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Radeče - Sevnica 2 : 1(0 : 0)
2. krog  02.09.22 
02.09.22 NK Laško : NK Ljubno ob Savinji 1 : 0(1 : 0)
07.09.22 NK Radeče - Sevnica : NK Šentjur 3 : 1(1 : 1)
16.11.22 NK Posavje Krško B : ND Mozirje 1 : 4(1 : 2)
02.09.22 Združena Savinjska B : NK Šoštanj 2 : 0(1 : 0)
02.09.22 NK Brežice 1919 : Kovinar Štore 2 : 0(1 : 0)
3. krog  09.09.22 
09.09.22 Kovinar Štore : NK Laško 0 : 1(0 : 1)
09.09.22 NK Šoštanj : Zreče 1 : 1(1 : 0)
09.09.22 ND Mozirje : Združena Savinjska B 1 : 3(1 : 1)
10.11.22 NK Posavje Krško B : NK Radeče - Sevnica 1 : 2(1 : 2)
04.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Šentjur 3 : 2(0 : 2)
4. krog  16.09.22 
19.09.22 NK Laško : NK Šentjur 4 : 1(4 : 0)
20.09.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Posavje Krško B 4 : 2(2 : 1)
20.09.22 Združena Savinjska B : NK Radeče - Sevnica 3 : 6(1 : 2)
20.09.22 Zreče : ND Mozirje 5 : 3(4 : 0)
16.09.22 NK Brežice 1919 : NK Šoštanj 0 : 3(0 : 1)
5. krog  23.09.22 
23.09.22 NK Šoštanj : Kovinar Štore 3 : 0(2 : 0)
23.09.22 ND Mozirje : NK Brežice 1919 4 : 0(1 : 0)
22.03.23 Zreče : NK Radeče - Sevnica 6 : 2(3 : 2)
11.10.22 NK Ljubno ob Savinji : Združena Savinjska B 4 : 1(3 : 0)
13.11.22 NK Posavje Krško B : NK Šentjur 5 : 3(3 : 0)
6. krog  30.09.22 
30.09.22 NK Laško : NK Posavje Krško B 3 : 0(u.d.)
02.10.22 Združena Savinjska B : NK Šentjur 3 : 3(0 : 0)
18.11.22 Zreče : NK Ljubno ob Savinji 13 : 0(6 : 0)
30.09.22 NK Brežice 1919 : NK Radeče - Sevnica 1 : 5(0 : 2)
30.09.22 Kovinar Štore : ND Mozirje 0 : 1(0 : 1)
7. krog  07.10.22 
07.10.22 NK Šoštanj : NK Laško 5 : 0(4 : 0)
07.10.22 Kovinar Štore : NK Radeče - Sevnica 2 : 1(1 : 0)
07.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Brežice 1919 6 : 0(3 : 0)
07.10.22 Zreče : NK Šentjur 7 : 2(4 : 0)
07.10.22 NK Posavje Krško B : Združena Savinjska B 1 : 8(0 : 5)
8. krog  14.10.22 
14.10.22 NK Laško : Združena Savinjska B 1 : 2(1 : 1)
14.10.22 Zreče : NK Posavje Krško B 5 : 0(4 : 0)
14.10.22 NK Brežice 1919 : NK Šentjur 1 : 6(0 : 3)
14.10.22 Kovinar Štore : NK Ljubno ob Savinji 0 : 3(0 : 1)
14.10.22 NK Šoštanj : ND Mozirje 2 : 0(2 : 0)
9. krog  21.10.22 
21.10.22 ND Mozirje : NK Laško 5 : 0(2 : 0)
21.10.22 NK Šoštanj : NK Radeče - Sevnica 3 : 0(u.d)
21.10.22 Kovinar Štore : NK Šentjur 0 : 3(0 : 1)
21.10.22 NK Posavje Krško B : NK Brežice 1919 2 : 0(2 : 0)
21.10.22 Združena Savinjska B : Zreče 0 : 2(0 : 1)
10. krog  28.10.22 
11.10.22 NK Laško : Zreče 1 : 10(1 : 4)
03.11.22 NK Brežice 1919 : Združena Savinjska B 1 : 3(0 : 2)
11.10.22 Kovinar Štore : NK Posavje Krško B 1 : 0(0 : 0)
28.10.22 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 2 : 2(1 : 2)
28.10.22 ND Mozirje : NK Radeče - Sevnica 4 : 0(2 : 0)
11. krog  04.11.22 
14.03.23 NK Laško : NK Radeče - Sevnica 1 : 9(1 : 4)
22.11.22 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 1 : 3(0 : 0)
04.11.22 NK Šoštanj : NK Šentjur 3 : 0(2 : 0)
27.09.22 Združena Savinjska B : Kovinar Štore 8 : 0(1 : 0)
04.11.22 Zreče : NK Brežice 1919 12 : 0(4 : 0)
12. krog  17.03.23 
17.03.23 NK Laško : NK Brežice 1919 1 : 5(1 : 1)
17.03.23 Zreče : Kovinar Štore 13 : 0(4 : 0)
17.03.23 NK Posavje Krško B : NK Šoštanj 0 : 5(0 : 1)
16.05.23 NK Radeče - Sevnica : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2(0 : 2)
19.04.23 ND Mozirje : NK Šentjur 1 : 1(1 : 0)
13. krog  24.03.23 
24.03.23 NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 0 : 0(0 : 0)
08.06.23 NK Šentjur : NK Radeče - Sevnica 1 : 5(0 : 3)
24.03.23 ND Mozirje : NK Posavje Krško B 5 : 2(3 : 0)
25.03.23 NK Šoštanj : Združena Savinjska B 6 : 0(1 : 0)
12.04.23 Kovinar Štore : NK Brežice 1919 0 : 1(0 : 0)
14. krog  31.03.23 
31.03.23 NK Laško : Kovinar Štore 1 : 2(0 : 1)
31.03.23 Zreče : NK Šoštanj 0 : 2(0 : 2)
31.03.23 Združena Savinjska B : ND Mozirje 3 : 1(3 : 0)
02.04.23 NK Posavje Krško B : NK Radeče - Sevnica 1 : 2(1 : 2)
11.06.23 NK Šentjur : NK Ljubno ob Savinji 3 : 0(1 : 0)
15. krog  07.04.23 
07.04.23 NK Laško : NK Šentjur 1 : 2(0 : 1)
06.04.23 NK Posavje Krško B : NK Ljubno ob Savinji 3 : 1(0 : 1)
07.04.23 NK Radeče - Sevnica : Združena Savinjska B 4 : 1(3 : 1)
07.04.23 ND Mozirje : Zreče 1 : 0(1 : 0)
07.04.23 NK Šoštanj : NK Brežice 1919 3 : 0(3 : 0)
16. krog  14.04.23 
10.05.23 Kovinar Štore : NK Šoštanj 0 : 5(0 : 3)
14.04.23 NK Brežice 1919 : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
14.04.23 NK Radeče - Sevnica : Zreče 3 : 0(u.d.)
14.04.23 Združena Savinjska B : NK Ljubno ob Savinji 1 : 4(1 : 1)
26.04.23 NK Šentjur : NK Posavje Krško B 6 : 0(6 : 0)
17. krog  21.04.23 
21.04.23 NK Posavje Krško B : NK Laško 0 : 2(0 : 2)
23.04.23 Združena Savinjska B : NK Šentjur 3 : 4(0 : 1)
21.04.23 NK Ljubno ob Savinji : Zreče 2 : 6(2 : 5)
21.04.23 NK Radeče - Sevnica : NK Brežice 1919 0 : 1(0 : 1)
21.04.23 ND Mozirje : Kovinar Štore 7 : 0(6 : 0)
18. krog  05.05.23 
05.05.23 NK Laško : NK Šoštanj 1 : 5(0 : 4)
05.05.23 NK Radeče - Sevnica : Kovinar Štore 5 : 2(4 : 1)
30.05.23 NK Brežice 1919 : NK Ljubno ob Savinji 0 : 3(0 : 1)
25.03.23 Zreče : NK Šentjur 6 : 2(2 : 2)
05.05.23 Združena Savinjska B : NK Posavje Krško B 4 : 0(2 : 0)
19. krog  12.05.23 
12.05.23 Združena Savinjska B : NK Laško 1 : 1(1 : 1)
12.05.23 NK Posavje Krško B : Zreče 0 : 10(0 : 4)
06.06.23 NK Šentjur : NK Brežice 1919 6 : 3(6 : 1)
12.05.23 NK Ljubno ob Savinji : Kovinar Štore 7 : 0(2 : 0)
07.06.23 ND Mozirje : NK Šoštanj 0 : 1(0 : 0)
20. krog  19.05.23 
19.05.23 NK Laško : ND Mozirje 1 : 5(1 : 1)
19.05.23 NK Radeče - Sevnica : NK Šoštanj 2 : 3(1 : 1)
19.05.23 NK Šentjur : Kovinar Štore 4 : 1(1 : 1)
09.06.23 NK Brežice 1919 : NK Posavje Krško B 2 : 4(0 : 2)
19.05.23 Zreče : Združena Savinjska B 5 : 1(1 : 0)
21. krog  26.05.23 
26.05.23 Zreče : NK Laško 6 : 1(2 : 0)
26.05.23 Združena Savinjska B : NK Brežice 1919 5 : 2(2 : 1)
13.06.23 NK Posavje Krško B : Kovinar Štore 3 : 0(u.d.)
26.05.23 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 0 : 2(0 : 1)
26.05.23 NK Radeče - Sevnica : ND Mozirje 2 : 1(2 : 0)
22. krog  02.06.23 
01.06.23 NK Radeče - Sevnica : NK Laško 1 : 0(1 : 0)
02.06.23 ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0(0 : 0)
02.06.23 NK Šentjur : NK Šoštanj 1 : 6(1 : 3)
02.06.23 Kovinar Štore : Združena Savinjska B 1 : 1(0 : 0)
12.06.23 NK Brežice 1919 : Zreče 6 : 0(3 : 0)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan