Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.22 
03.09.22 NK Rogaška : NK Hrastnik 18 : 0(9 : 0)
03.09.22 NK Šoštanj : ND Mozirje - NK Ljubno 2 : 5(1 : 1)
03.09.22 Zreče : Združena Savinjska 0 : 1(0 : 0)
03.09.22 NK Laško-NK Kovinar Štore : ND Dravinja 0 : 2(0 : 2)
03.09.22 NK Vojnik : Šmartno 1928 0 : 7(0 : 4)
2. krog  10.09.22 
12.09.22 NK Hrastnik : Šmartno 1928 0 : 3(0 : 2)
14.09.22 ND Dravinja : NK Vojnik 17 : 0(8 : 0)
10.09.22 Združena Savinjska : NK Laško-NK Kovinar Štore 5 : 0(2 : 0)
10.09.22 ND Mozirje - NK Ljubno : Zreče 7 : 2(4 : 0)
10.09.22 NK Rogaška : NK Šoštanj 9 : 0(5 : 0)
3. krog  17.09.22 
05.10.22 NK Šoštanj : NK Hrastnik 5 : 2(4 : 2)
28.09.22 NK Rogaška : Zreče 10 : 0(5 : 0)
18.09.22 NK Laško-NK Kovinar Štore : ND Mozirje - NK Ljubno 0 : 6(0 : 3)
04.10.22 Združena Savinjska : NK Vojnik 8 : 1(2 : 1)
27.09.22 ND Dravinja : Šmartno 1928 2 : 1(0 : 1)
4. krog  24.09.22 
24.09.22 NK Hrastnik : ND Dravinja 1 : 4(0 : 1)
24.09.22 Združena Savinjska : Šmartno 1928 3 : 2(0 : 1)
12.10.22 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Vojnik 12 : 0(5 : 0)
24.09.22 NK Rogaška : NK Laško-NK Kovinar Štore 5 : 0(4 : 0)
24.09.22 NK Šoštanj : Zreče 4 : 2(3 : 2)
5. krog  01.10.22 
06.11.22 Zreče : NK Hrastnik 4 : 0(0 : 0)
01.10.22 NK Laško-NK Kovinar Štore : NK Šoštanj 1 : 2(0 : 0)
01.10.22 NK Vojnik : NK Rogaška 0 : 14(0 : 8)
01.10.22 Šmartno 1928 : ND Mozirje - NK Ljubno 3 : 1(0 : 1)
01.10.22 ND Dravinja : Združena Savinjska 2 : 1(1 : 0)
6. krog  08.10.22 
08.10.22 NK Hrastnik : Združena Savinjska 0 : 6(0 : 2)
08.10.22 ND Mozirje - NK Ljubno : ND Dravinja 2 : 0(1 : 0)
08.10.22 NK Rogaška : Šmartno 1928 11 : 0(6 : 0)
08.10.22 NK Šoštanj : NK Vojnik 2 : 0(1 : 0)
08.10.22 Zreče : NK Laško-NK Kovinar Štore 5 : 1(2 : 1)
7. krog  15.10.22 
15.10.22 NK Laško-NK Kovinar Štore : NK Hrastnik 1 : 0(1 : 0)
15.10.22 NK Vojnik : Zreče 2 : 3(2 : 0)
15.10.22 Šmartno 1928 : NK Šoštanj 1 : 2(0 : 2)
15.10.22 ND Dravinja : NK Rogaška 1 : 3(1 : 1)
15.10.22 Združena Savinjska : ND Mozirje - NK Ljubno 4 : 1(2 : 1)
8. krog  22.10.22 
22.10.22 NK Hrastnik : ND Mozirje - NK Ljubno 0 : 10(0 : 4)
26.10.22 NK Rogaška : Združena Savinjska 2 : 1(1 : 0)
13.11.22 ND Dravinja : NK Šoštanj 3 : 1(1 : 1)
22.10.22 NK Laško-NK Kovinar Štore : NK Vojnik 5 : 1(3 : 1)
22.10.22 Šmartno 1928 : Zreče 2 : 2(1 : 1)
9. krog  29.10.22 
29.10.22 NK Vojnik : NK Hrastnik 0 : 4(0 : 1)
04.10.22 Šmartno 1928 : NK Laško-NK Kovinar Štore 2 : 0(1 : 0)
29.10.22 ND Dravinja : Zreče 4 : 0(2 : 0)
29.10.22 Združena Savinjska : NK Šoštanj 2 : 2(0 : 1)
29.10.22 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
10. krog  18.03.23 
18.03.23 NK Hrastnik : NK Rogaška
18.03.23 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Šoštanj
18.03.23 Združena Savinjska : Zreče
18.03.23 ND Dravinja : NK Laško-NK Kovinar Štore
18.03.23 Šmartno 1928 : NK Vojnik
11. krog  25.03.23 
25.03.23 Šmartno 1928 : NK Hrastnik
25.03.23 NK Vojnik : ND Dravinja
25.03.23 NK Laško-NK Kovinar Štore : Združena Savinjska
25.03.23 Zreče : ND Mozirje - NK Ljubno
25.03.23 NK Šoštanj : NK Rogaška
12. krog  01.04.23 
01.04.23 NK Hrastnik : NK Šoštanj
01.04.23 Zreče : NK Rogaška
01.04.23 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Laško-NK Kovinar Štore
01.04.23 NK Vojnik : Združena Savinjska
01.04.23 Šmartno 1928 : ND Dravinja
13. krog  15.04.23 
15.04.23 ND Dravinja : NK Hrastnik
15.04.23 Šmartno 1928 : Združena Savinjska
15.04.23 NK Vojnik : ND Mozirje - NK Ljubno
15.04.23 NK Laško-NK Kovinar Štore : NK Rogaška
15.04.23 Zreče : NK Šoštanj
14. krog  22.04.23 
22.04.23 NK Hrastnik : Zreče
22.04.23 NK Šoštanj : NK Laško-NK Kovinar Štore
22.04.23 NK Rogaška : NK Vojnik
22.04.23 ND Mozirje - NK Ljubno : Šmartno 1928
22.04.23 Združena Savinjska : ND Dravinja
15. krog  06.05.23 
06.05.23 Združena Savinjska : NK Hrastnik
06.05.23 ND Dravinja : ND Mozirje - NK Ljubno
06.05.23 Šmartno 1928 : NK Rogaška
06.05.23 NK Vojnik : NK Šoštanj
06.05.23 NK Laško-NK Kovinar Štore : Zreče
16. krog  13.05.23 
13.05.23 NK Hrastnik : NK Laško-NK Kovinar Štore
13.05.23 Zreče : NK Vojnik
13.05.23 NK Šoštanj : Šmartno 1928
13.05.23 NK Rogaška : ND Dravinja
13.05.23 ND Mozirje - NK Ljubno : Združena Savinjska
17. krog  20.05.23 
20.05.23 ND Mozirje - NK Ljubno : NK Hrastnik
20.05.23 Združena Savinjska : NK Rogaška
20.05.23 NK Šoštanj : ND Dravinja
20.05.23 NK Vojnik : NK Laško-NK Kovinar Štore
20.05.23 Zreče : Šmartno 1928
18. krog  27.05.23 
27.05.23 NK Hrastnik : NK Vojnik
27.05.23 NK Laško-NK Kovinar Štore : Šmartno 1928
27.05.23 Zreče : ND Dravinja
27.05.23 NK Šoštanj : Združena Savinjska
27.05.23 NK Rogaška : ND Mozirje - NK Ljubno
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan