Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina 16/17
  Zapisnik: 2. krog 28.09.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Dravinja 0 : 12 (0 : 5)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Krog Borut
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Zorenč Dejan (V)
  3  Uršič Ambrož
  5  Kunej Staš
  7  Kodrin Aleš
  8  Narat Rok
  9  Muškatevc Matic
  10  Rajgl Jaka (K)
  11  Mikulić Andraž
  12  Uršič Aljaž
  14  Kranjčec Žan
  17  Resnik Žan
   Dravinja
Priimek in ime
  2  Založnik Jan
  4  Brglez Marcel
  7  Kristan Martin
  9  Furman Jaka
  10  Pesjak Žiga
  11  Godec Miha
  14  Videčnik Blaž
  18  Kolar Jakob
  19  Slavulj Dejan
  22  Klevže Jošt (K)
  23  Skrbinšek Matic (V)
  Rezervni igralci
  13  Gošek Gašper
  16  Polak Matevž
  18  Posteržin Rok
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Dravinja
   Pec Peter
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   0 : 5 9 - Muškatevc Matic (39')AG
   Dravinja
   0 : 1   10 - Pesjak Žiga (10') 
   0 : 2   10 - Pesjak Žiga (13') 
   0 : 3   14 - Videčnik Blaž (20') 
   0 : 4   14 - Videčnik Blaž (30') 
   0 : 6   14 - Videčnik Blaž (49') 
   0 : 7   10 - Pesjak Žiga (56') 
   0 : 8   14 - Videčnik Blaž (58') 
   0 : 9   22 - Klevže Jošt (65') 
   0 : 10   2 - Založnik Jan (66') 
   0 : 11   10 - Pesjak Žiga (77') 
   0 : 12   11 - Godec Miha (89') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Dravinja
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Dravinja
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Posteržin Rok
       17 - Resnik Žan
  57'     16 - Polak Matevž
       7 - Kodrin Aleš
  70'     13 - Gošek Gašper
       9 - Muškatevc Matic
   Dravinja
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan