Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina 16/17
  Zapisnik: 2. krog 28.09.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Dravinja 0 : 12 (0 : 5)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Krog Borut
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Zorenč Dejan (V) 17.06.01
  3  Uršič Ambrož 02.07.98
  5  Kunej Staš 06.02.98
  7  Kodrin Aleš 19.06.98
  8  Narat Rok 08.03.99
  9  Muškatevc Matic 24.10.99
  10  Rajgl Jaka (K) 19.01.98
  11  Mikulić Andraž 12.03.00
  12  Uršič Aljaž 10.03.00
  14  Kranjčec Žan 23.03.99
  17  Resnik Žan 18.05.00
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  2  Založnik Jan 30.03.98
  4  Brglez Marcel 05.04.01
  7  Kristan Martin 02.02.01
  9  Furman Jaka 01.06.00
  10  Pesjak Žiga 12.02.99
  11  Godec Miha 17.02.01
  14  Videčnik Blaž 18.11.98
  18  Kolar Jakob 28.01.98
  19  Slavulj Dejan 31.07.99
  22  Klevže Jošt (K) 11.06.98
  23  Skrbinšek Matic (V) 22.09.98
  Rezervni igralci
  13  Gošek Gašper 09.08.01
  16  Polak Matevž 14.12.01
  18  Posteržin Rok 21.05.01
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Dravinja
   Pec Peter
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   0 : 5 9 - Muškatevc Matic (39')AG
   Dravinja
   0 : 1   10 - Pesjak Žiga (10') 
   0 : 2   10 - Pesjak Žiga (13') 
   0 : 3   14 - Videčnik Blaž (20') 
   0 : 4   14 - Videčnik Blaž (30') 
   0 : 6   14 - Videčnik Blaž (49') 
   0 : 7   10 - Pesjak Žiga (56') 
   0 : 8   14 - Videčnik Blaž (58') 
   0 : 9   22 - Klevže Jošt (65') 
   0 : 10   2 - Založnik Jan (66') 
   0 : 11   10 - Pesjak Žiga (77') 
   0 : 12   11 - Godec Miha (89') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Dravinja
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Dravinja
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Posteržin Rok
       17 - Resnik Žan
  57'     16 - Polak Matevž
       7 - Kodrin Aleš
  70'     13 - Gošek Gašper
       9 - Muškatevc Matic
   Dravinja
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan