Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina 16/17
  Zapisnik: 2. krog 27.09.16
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - VOC Celje 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Krog Borut
   2. pomočnik: Jakop Izidor
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  4  Gaberšek Dejan
  5  Gajšek Anže (K)
  6  Pekovšak Dejan
  7  Korošec Matic
  8  Rep Tadej
  9  Korošec Miha
  11  Zorin Žiga
  12  Majer Leon (V)
  14  Novak Aljaž
  17  Lampret Aleš
  22  Lončar Gašper
   VOC Celje
Priimek in ime
  1  Ravnak Primož (V)
  4  Javornik Blaž
  6  Žgajner Blaž
  7  Pečnik Tilen
  8  Kovač Kan (K)
  10  Grbec Ermin
  14  Tič Jakob
  15  Cimerman Alen
  17  Plaznik Nejc
  19  Radaković Dejan
  20  Verhovšek Blaž
  Rezervni igralci
  15  Kolar Matjaž
  16  Motoh Žiga
  18  Toplak Kristjan
  19  Pevec Kevin
  21  Krulec Vid
  Rezervni igralci
  3  Mandalović Husein
  9  Zdovc Rok
  11  Bonajo Jon
  12  Bezenšek David (V)
  16  Grebenar Daniel
  18  Drobinc Timotej
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Zdovc Blaž
   VOC Celje
   Vitanc Darin
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   VOC Celje
   0 : 1   8 - Kovač Kan (4') 
   0 : 2   10 - Grbec Ermin (42') 
   0 : 3   20 - Verhovšek Blaž (79') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    11 - Zorin Žiga (36')
   VOC Celje
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   VOC Celje
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  53'     21 - Krulec Vid
       8 - Rep Tadej
  58'     16 - Motoh Žiga
       14 - Novak Aljaž
  68'     15 - Kolar Matjaž
       9 - Korošec Miha
  73'     19 - Pevec Kevin
       22 - Lončar Gašper
  85'     18 - Toplak Kristjan
       11 - Zorin Žiga
   VOC Celje
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Mandalović Husein
       10 - Grbec Ermin
  55'     18 - Drobinc Timotej
       4 - Javornik Blaž
  65'     11 - Bonajo Jon
       15 - Cimerman Alen
  70'     9 - Zdovc Rok
       7 - Pečnik Tilen
  82'     16 - Grebenar Daniel
       19 - Radaković Dejan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan