Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal člani 16/17
  Zapisnik: 3. krog 17.05.17
   TEKMA: NK Šampion - NK Šmartno 1928 8 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Boškič Andrej
   2. pomočnik: Prodić Gabrijel
   Delegat: Audič Ladislav
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok (K)
  3  Pfeifer Urh
  4  Vasov Boban
  5  Marko Tomaž
  6  Korošec Miha
  7  Radić Aleksandar
  9  Karabegovič Mak
  10  Torra Jetmir
  14  Duspara Rok
  17  Muhič Aleksej
  33  Vunderl Lan (V)
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  2  Roškar Andraž
  3  Obrez Gregor
  4  Pavič Kac Jan
  6  Zabukovnik Gal
  7  Smodiš Žiga
  8  Lukač Jan
  10  Veler Tomaž (K)
  11  Lenošek Matevž
  12  Verdev Žan (V)
  16  Koren Nik
  17  Trap David
  Rezervni igralci
  8  Pukl Bruno
  11  Torra Arjan
  13  Nitaj Liridon
  99  Grobelnik Jaka (V)
  Rezervni igralci
  23  Zabukovnik Nejc
   TRENER
   NK Šampion
   Arčan Bojan
   NK Šmartno 1928
   Stevanović Dobrivoje
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 10 - Torra Jetmir (17')
   2 : 0 10 - Torra Jetmir (46')
   3 : 0 14 - Duspara Rok (52')
   4 : 0 7 - Radić Aleksandar (58')
   5 : 0 7 - Radić Aleksandar (64')
   6 : 0 14 - Duspara Rok (67')
   7 : 0 13 - Nitaj Liridon (75')
   8 : 0 11 - Torra Arjan (86')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Šampion
   NK Šmartno 1928
    3 - Obrez Gregor (85')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Nitaj Liridon
       5 - Marko Tomaž
  60'     11 - Torra Arjan
       6 - Korošec Miha
  69'     8 - Pukl Bruno
       9 - Karabegovič Mak
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  55'     23 - Zabukovnik Nejc
       7 - Smodiš Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan