Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: NK Celje B - NŠ NK Krško B 0 : 2 0 : 1
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Borovnik Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  3  Rakita Van 26.01.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  6  Memaj Ermal 12.05.06
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka (K) 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  14  Grlić Niko 17.08.06
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  18  Šelih Hugo 28.09.06
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  13  Abram Sani 06.11.04
  16  Cerovšek Matej (V) 24.01.04
  18  Čučnik Robert 20.07.04
  19  Božič Jure 03.07.05
  23  Medved Val (V) 14.02.05
  25  Ficko Maj 29.08.04
  26  Ilinčić Nikola 25.08.05
  40  Planinc David 12.05.04
  90  Srpčič Nik 21.04.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
  99  Bračun Urban 20.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Bojović Darko
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Celje B
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   19 - Božič Jure (28') 
   0 : 2   40 - Planinc David (47') 
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan