Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: Mons Claudius - NK Šampion B 1 : 4 0 : 2
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-umetna trava    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Bračun Davor (V) 24.03.04
  2  Kos Aljaž 05.09.06
  7  Vreš Alen 03.02.04
  8  Čančala Luka 19.07.04
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Prevolšek Jaka 28.04.05
  11  Kores Tilen 25.06.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  14  Močnik Jure (K) 19.07.04
  15  Kos Sebastijan 19.11.04
  16  Tramšek Jan 23.11.05
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  2  Malinger Martin 01.02.04
  3  Hodnik Nik Gašper (K) 02.05.05
  5  Lović Denis 18.04.05
  6  Lončar Žak 16.08.04
  7  Delić Nikola 06.12.05
  8  Šeško Simon 28.05.04
  9  Jagodič Timotej 27.03.04
  10  Presinger Nik 24.07.05
  12  Žolgar Jean Luka 23.04.04
  13  Ivanković Vid 08.02.04
  14  Jazavac Mirza 28.03.05
  15  Kolar Jan 24.04.04
  18  Liković Noel 19.12.05
  19  Krajnc Jakob 29.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   NK Šampion B
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   Mons Claudius
   0 : 2 7 - Vreš Alen (22')AG
   1 : 3 10 - Prevolšek Jaka (57')11m
   NK Šampion B
   0 : 1   2 - Malinger Martin (21') 
   0 : 3   7 - Delić Nikola (45') 
   1 : 4   18 - Liković Noel (58') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NK Šampion B
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Šampion B
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan