Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 16/17
  Zapisnik: 11. krog 02.04.17
   TEKMA: NŠ NK Krško B - NK Imeno 12 : 1 6 : 1
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Lončar Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  2  Kodrič Jernej
  10  Kržan Luka
  11  Meze Tai
  18  Čučnik Robert
  19  Božič Jure
  23  Medved Val (V)
  25  Ficko Maj
  26  Ilinčić Nikola
  40  Planinc David
  90  Srpčič Nik
  97  Katič Patrik (K)
  98  Dubrić Sanjin
  99  Bračun Urban
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Pavlić Žan (V)
  5  Ledinek Marcel
  6  Švajger Miha
  11  Perc Patrik
  15  Fistrić Blaž
  24  Kovač Matic
  25  Turk Anže
  26  Goršek Tim
  27  Kolar Žiga
  28  Toplišek Žan (K)
  30  Verboten Teo
  31  Urlep Blaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   1 : 0 97 - Katič Patrik (1')
   2 : 1 26 - Ilinčić Nikola (12')
   4 : 1 97 - Katič Patrik (26')
   5 : 1 11 - Meze Tai (28')
   6 : 1 11 - Meze Tai (30')
   7 : 1 98 - Dubrić Sanjin (36')
   8 : 1 97 - Katič Patrik (44')
   9 : 1 90 - Srpčič Nik (45')
   10 : 1 90 - Srpčič Nik (49')
   11 : 1 2 - Kodrič Jernej (50')
   12 : 1 25 - Ficko Maj (57')
   NK Imeno
   1 : 1   27 - Kolar Žiga (8') 
   3 : 1   25 - Turk Anže (19')  AG
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
   NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   NK Imeno
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan